interujeme 4

Svým zaměstnancům dáváme maximum

Vytváříme ideální podmínky pro jejich práci a profesní růst. Vítáme i zaměstnace s vyšším stupněm postižení, dokážeme jim přizpůsobit pracovní dobu i prostředí jak potřebují. Díky vzdělávacím kurzům ve vzdělávacím centru Ergoeduka mohou profesně růst a stát se našimi cennými odborníky. Svým kolegům dáváme podporu i v jejich mimopracovním životě. Zajišťujeme jim dopravu, asistenci, rehabilitační cvičení či speciální stravování.

Praxe 01

Díváme se dále do budoucnosti

Mladé zdravotně znevýhodněné lidi motivujeme k uplatnění se na trhu práce a plnění jejich snů. Pořádáme praxe pro žáky, kde si projdou provozem sociální firmy, vzdělávacími kurzy a workshopy, kde zjistí co sociální podnikání obnáší, a také jak by se oni sami v něm mohli uplatnit. Absolventům pomáháme najít uplatnění skrze interní stáže.

jak integrujeme 03

Pořádáme semináře a konference

V novém vzdělávacím centru učíme firmy, jak uspět v sociálním podnikání a dostát své společenské odpovědnosti. Širokou veřejnost zveme na kurzy, které spojují zábavu i vzdělávání do příjemného odpoledne. Co školíme, sami používáme v praxi. Hostili jsme Mezinárodní fórum sociálního podnikání, setkání odborníků a zainteresovaných autorit z České republiky a dalších evropských zemí za účelem sdílení zkušeností v oblasti sociálního podnikání.

Špičkový odborník v oblasti sociálního podnikání

Ergotep vyvinul vlastní inovační filozofii přístupu k integračnímu sociálnímu podnikání Ergoprogress. Tento produkt řízení sociálního podnikání založil a dále rozvíjí ve Sdružení Neratov, o. s. a DVOT Otradov, s.r.o. Vzdělávání a poradenství nabízí v Poradenském centru sociálního podnikání v Praze a ve vzdělávacím centru Ergoeduka.

Naučíme sociálně podnikat
i vaši firmu.

Sjednat schůzku