Zaměstnavatel bez bariér 2018

Zaměstnavatel bez bariér roku 2018 - cena udělovaná společnostem, které se věnují hendikepovaným a zároveň jim maximálně umožňují uplatnit své schopnosti bez ohledu na jejich omezení.

Kongresové centrum ČNB v Praze na Senovážném náměstí hostilo v pondělí 11. 6. vyhlašování výsledků ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2018. Doprovodný program "Konkurenceschopnost ČR v digitalizovaném světě" zahájil bývalý bankéř a zakladatel 6D Academy Pavel Kysilka. U diskuzních stolů za účasti více než 150 elitních zaměstnavatelů z celé ČR následně rozvinuli debaty moderátoři Barbora Stejskalová (Human Garden) s tématem Zdravá firma, Jiří Landa z BrandBakers zaujal Značkou zaměstnavatele, Pavlína Louženská z 2FRESH představila Řízení změny, Petr Frisch z Pro Factum probral Odměňování a daně a Ján Uriga z PwC vedl společně s Matoušem Kostlivým za Valeo diskuzní stůl na téma Digitalizace, vzdělávání a spolupráce firem a škol.

Večer, který se nesl ve slavnostní atmosféře podpořené živou hudbou Swing bandu Jana Matouška u příležitosti 10 let spojení značky Sodexo se Zaměstnavatelem roku, pak přinesl očekávané celostátní výsledky. "Soutěž Zaměstnavatel roku se stala již tradicí a nás velmi těší, že jsme u toho mohli jako generální partner uplynulých 10 let být. Jsme velmi rádi, že zájem ze strany firem i veřejnosti rok od roku stoupá a my můžeme kromě známých společností ocenit také ty, které se do soutěže přihlásili poprvé," uvedl Štěpán Tůma, marketingový ředitel Sodexo Benefity. (zdroj citace ctk.cz)

Sodexo Zaměstnavatel roku vychází z hodnocení controllingových dat mezinárodní metodiky PwC Saratoga, zatímco studie AON Best Employers nechává promluvit samotné zaměstnance a výstupem je zejména stav jejich motivovanosti a angažovanosti.

zam02.2018
bezbarier02

Výsledky jednotlivých kategorií

Zaměstnavatel bez bariér roku 2018

Neziskové organizace: Ergotep, družstvo invalidů
Malé společnosti: Smero spol.s r.o.
Korporace: Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky

Zaměstnavatel roku nad 5 000 zaměstnanců
1. ŠKODA AUTO a.s.
2. Československá obchodní banka, a.s.
3. Continental Automotive Czech Republic s.r.o.

Zaměstnavatel roku do 5 000 zaměstnanců
1. Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o.
2. Vodafone Czech Republic, a.s.
3. Foxconn CZ s.r.o. (Foxconn EMS s.r.o.)

Zaměstnavatel roku do 500 zaměstnanců
1, SAZKA a.s.
2. Aperam Stainless Services & Solutions Tubes CZ s.r.o.
3. Shape Corp. Czech Republic, s.r.o.

Nejžádanější zaměstnavatel mezi studenty 2018
1. ČEZ, a. s.
2. ŠKODA AUTO a.s.
3. Google Czech Republic, s.r.o.
4. MICROSOFT s.r.o.
5. Amazon Czech Republic Services s.r.o.