Český PATRON 2010, nejvyšší stupínek pro družstvo Ergotep

Soutěž vyhlásila Hospodářská komora České republiky spolu s komunikační agenturou New Pin. Vyhlášení vítěze prestižní celostátní soutěže a předání cen se odehrálo v úterý 4. října 2011 na slavnostním galavečeru v Kongresovém sále PWC v Praze.

Posláním soutěže je podpora podnikatelů na území České republiky, s cílem vyzdvihnout a veřejně prezentovat ty podnikatele, kteří se za rok 2010 mohou pochlubit výrazným úspěchem.

 

cesky patron 2010 1
cesky patron 2010 2

 

Podnikatelé produkují bohatství této země, z drtivé většiny finančně zajišťují chod státu a výplaty zaměstnanců. Jsou tak svým způsobem ekonomickými patrony České republiky a dnes jsme poznali a ocenili první z nich. Na pozitivních příkladech se ukázalo, že v naší zemi je mnoho velmi schopných, odvážných a předvídavých podnikatelů a dobře vedených firem, které se mohou pochlubit jednoznačnými úspěchy a dokážou se rozvíjet.

Ceny vítězi soutěže Český Patron 2010 předávali ministři průmyslu a obchodu Martin Kocourek, práce a sociálních věcí Jaromír Drábek, školství, mládeže a tělovýchovy Josef Dobeš a kultury Jiří Besser spolu s prezidentem Hospodářské komory České republiky Petrem Kuželem.