Výroční zprávy za rok 2022

Sociální služba - sociální rehabilitace družstva Ergotep a společnost Ergotep CSR Institut uveřejnila své výroční zprávy za uplynulý rok.

Děkujeme vám, čtenářům těchto výročních zpráv, našim partnerům a podporovatelům, že máte zájem o důležitá témata, která se odráží ve vizích, práci a výsledcích, jak Sociální služby - sociální rehabilitace družstva Ergotep, tak obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institut.

Výroční zprávu Sociální služby - sociální rehabilitace družstva Ergotep za rok 2022 si můžete projít na tomto odkazu.

Výroční zprávu obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institut za rok 2022 si můžete projít na tomto odkazu.

Kam dál

Testing pro ČSOB

Testing pro ČSOB

Naši zaměstnanci rozšířili tým parťáků ČSOB v testování nejnovějších bankovních aplikací. Mají výjimečnou příležitost získávat zkušenosti v bankovním IT. 

Číst dál

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Nepřehlédněte zářijovou speciální nabídku krmiva za příznivou cenu a propagační a dárkovou kolekci předmětů s potiskem ČSCH.

Číst dál

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Slunce láká k vodě a lenošení, ale na zahradě sociálního bydlení Bosna je během celého roku spousta práce. Koše na úrodu jsou i v srpnu naplněné k prasknutí.

Číst dál

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Hlásí o slovo srpen a s ním druhá polovina prázdnin. Tak si nenechte ujít výhodné nákupy pro rybičky, pejsky, kočky, holuby, králíky včetně kvalitní podestýlky.

Číst dál