Výroční zprávy za rok 2022

Sociální služba - sociální rehabilitace družstva Ergotep a společnost Ergotep CSR Institut uveřejnila své výroční zprávy za uplynulý rok.

Děkujeme vám, čtenářům těchto výročních zpráv, našim partnerům a podporovatelům, že máte zájem o důležitá témata, která se odráží ve vizích, práci a výsledcích, jak Sociální služby - sociální rehabilitace družstva Ergotep, tak obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institut.

Výroční zprávu Sociální služby - sociální rehabilitace družstva Ergotep za rok 2022 si můžete projít na tomto odkazu.

Výroční zprávu obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institut za rok 2022 si můžete projít na tomto odkazu.

Kam dál

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

Setkání, výstavy i burzy chovatelů okrasného ptactva, drůbeže, králíků, holubů a dalšího drobného zvířectva se pomalu rozjíždí. A co nakoupíte výhodně v měsíci červnu s námi?

Číst dál

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Humanitární pracovník Ondřej Horváth si pro žáky 7. - 9. ročníků připravil přednášku o humanitární práci z převážně válečných oblastí Afriky a Blízkého východu. S organizacemi Člověk v tísni a Lékaři bez hranic absolvoval bezmála 15 misí.

Číst dál

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Jste připraveni na další chovatelskou sezónu? Nakupte v máji s námi, právě probíhají od 1. 5.–16. 6. dny dopravy nebo si užívejte výhodnější nakupování s odměnou přímo osobně v Prodejním skladu ZVERIMEX a JÁ Proseč PO/PÁ – 7/15 hodin.

Číst dál

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Zahradnický rok začal na plné pecky. Pracuje se na záhonech a sází se a seje základ budoucí úrody. A víte, že je 22. 4. Den Země. Je to příležitost k celosvětové propagaci ekologie a podpoře životního prostředí, prospívat Zemi může každý z nás každý den.

Číst dál