Vánoční číslo Ergonovin

Nastává sváteční čas a my jsme si pro vás připravili vánočně laděné číslo firemních novin.

Vánoce jsou za rohem a my máme radost, že pro vás máme speciální číslo Ergonovin. Co v něm naleznete? V první řadě se ohlédneme za rokem 2021, podíváme se na otevření prodejny Cerva v Chrudimi, pozastavíme se u vánočního článku nebo se vydáme po Cestě dobra. Také si rozebereme nový útvar a nového obchodního partnera, se sociální službou zavítáme do Kladrub a také na potravinovou sbírku do Poličky. To však není ani zdaleka vše, protože tentokrát se jedná o dvojčíslo a témat zde naleznete ještě více. Jakých? Přesvědčte se sami.

Děkujeme za vaši přízeň, přejeme klidné Vánoce a těšíme se u dalšího čísla v příštím roce.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Testing pro ČSOB

Testing pro ČSOB

Naši zaměstnanci rozšířili tým parťáků ČSOB v testování nejnovějších bankovních aplikací. Mají výjimečnou příležitost získávat zkušenosti v bankovním IT. 

Číst dál

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Nepřehlédněte zářijovou speciální nabídku krmiva za příznivou cenu a propagační a dárkovou kolekci předmětů s potiskem ČSCH.

Číst dál

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Slunce láká k vodě a lenošení, ale na zahradě sociálního bydlení Bosna je během celého roku spousta práce. Koše na úrodu jsou i v srpnu naplněné k prasknutí.

Číst dál

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Hlásí o slovo srpen a s ním druhá polovina prázdnin. Tak si nenechte ujít výhodné nákupy pro rybičky, pejsky, kočky, holuby, králíky včetně kvalitní podestýlky.

Číst dál