Odpovědná firma Pardubického kraje 2016

Využít svoji šanci a proniknout na tuzemské a světové podnikatelské výsluní mohly malé a střední firmy působící v České republice s nejméně dvouletou účetní historií a s obratem do 1,5 miliardy korun. Úspěch v celorepublikovém finále vede přes vítězství v krajském kole. Soutěž je jedinečná právě díky tomu, že se hledají ty nejlepší odpovědné firmy napříč všemi čtrnácti regiony České republiky.

odpovedna firma
oceneni 02

V každém kraji je udělován titul Vodafone Odpovědná firma roku 2016. Cenu uděluje společnost Vodafone Czech Republic ve spolupráci s Nadací Vodafone. V Pardubickém kraji si tuto cenu odnesla společnost Ergotep, která se primárně zabývá integrací a vytvářením pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením. Ergotep je lídrem v sektoru sociálního podnikání v České republice, je příkladem udržitelného, ziskového podnikatele s výrazným sociálním dopadem. Ergotep je aktivní v oblasti podpory místní komunity, nabízí podporu neziskovým organizacím, školám – investuje čas, finance i své know-how do rozvoje druhých. Péče o zaměstnance je klíčovou kompetencí této společnosti, bez toho by nebyl Ergotep schopný oslovit a udržet téměř 300 pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením. Příkladem dobré praxe je i environmentální dopad Ergotepu v regionu.

Krajský vítěz Ergotep, d.i. v celostátním kole reprezentuje nejen sám sebe, ale i město Proseč, ze které integrační sociální družstvo ač podnikající téměř ve všech regionech České republiky pochází.

Tisková zpráva byla zveřejněna na firmaroku.cz

Certifikát Odpovědná firma Pardubického kraje v pdf.

 

Kam dál

Oficiální e-shop ČSCH  ZVERIMEX a JÁ

Oficiální e-shop ČSCH ZVERIMEX a JÁ

Už jste využili naše slevy? Máme pro vás letní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Vyhlašovatelem grantového programu je Ergotep CSR Institut, o. p. s. Cílem je na podpora stávajících zaměstnanců družstva Ergotep, kteří se ocitli ve finanční tísni, nebo jiné tíživé životní situaci.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál