Přečtěte si nové Ergonoviny

Ergonoviny měsíce října se představují a ani tentokrát nebudete ochuzeni o zajímavé informace.

Podzim je v plném proudu a vy si můžete chladné večery zkrátit čtením našich firemních novin. Tentokrát o nově otevřené prodejně TESCOMA v Lounech, společném seznámení se společností CERVA, nové budově ČSOB, produktové zahradě Bosna a novinkách v sociální službě. Podíváme se na článek o našem call centru na portálu elogistika.info a také do Akademie sociálního podnikání. Jaké jsou novinky na našem webu a kdo se stal novým vedoucím integrace? To a mnohem více v nejnovějších Ergonovinách.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál

Návštěva z Francie

Návštěva z Francie

Pozvání na setkání, které probíhalo ve dnech 22. – 24. března 2022 v prosečském Ergotepu, přijal ředitel Renaud Chenon z ISA Groupe v Aubigny-sur-Nère, Région Val de Loire, France.

 

 

Číst dál

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Číst dál