Představujeme společensky odpovědný e-shop

O nevšedním e-shopu Nakup na Dobro jste u nás už jistě slyšeli. Spolu s Asociací společenské odpovědnosti jsme ho spustili na konci července. Pojďme si ho blíže představit.

Princip je jednoduchý. Zákazník si vybere z pestré škály udržitelných dárků a reklamních předmětů. Na tváři se mu díky tomu vykouzlí úsměv hned z několika důvodů. Udělal radost sobě, přírodě, tak i společnosti. Ekologické, bio, výrobky z recyklovaných materiálů, fair trade. Nákupem charitativních produktů a služeb zákazník navíc podpoří práci neziskových organizací (například Lékaři bez hranic), zaměstnance chráněných dílen a sociálních podniků.

Ergotep má v tomto smysluplném projektu na starost logistiku se zajištěním kompletních služeb pro chod e-shopu. Jelikož naše firma zaměstnává osoby se zdravotním postižením, koupí může člověk podpořit je, ale i další lidi s různými zdravotními znevýhodněními, např. s duševním nebo sluchovým onemocněním, nebo ženy s epilepsií.

Kromě jiného se e-shop po prázdninách chystá na velké objednávky od firem, které chtějí obdarovat své zaměstnance a firemní partnery udržitelnými dárky v ekologickém balení. Mezi takovými firmami najdeme například Skupinu ČEZ, která podpořila vznik e-shopu v kampani na Hithitu. Tak učinila i Montessori Institute Prague a advokátní kancelář PEYTON Legal, která navíc e-shopu poskytuje pro bono všechny právní služby.

Pro více informací navštivte www.nakupnadobro.cz.

Text: Tereza Ryšlavá

Kam dál

Oficiální e-shop ČSCH  ZVERIMEX a JÁ

Oficiální e-shop ČSCH ZVERIMEX a JÁ

Už jste využili naše slevy? Máme pro vás letní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Vyhlašovatelem grantového programu je Ergotep CSR Institut, o. p. s. Cílem je na podpora stávajících zaměstnanců družstva Ergotep, kteří se ocitli ve finanční tísni, nebo jiné tíživé životní situaci.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál