Představujeme společensky odpovědný e-shop

O nevšedním e-shopu Nakup na Dobro jste u nás už jistě slyšeli. Spolu s Asociací společenské odpovědnosti jsme ho spustili na konci července. Pojďme si ho blíže představit.

Princip je jednoduchý. Zákazník si vybere z pestré škály udržitelných dárků a reklamních předmětů. Na tváři se mu díky tomu vykouzlí úsměv hned z několika důvodů. Udělal radost sobě, přírodě, tak i společnosti. Ekologické, bio, výrobky z recyklovaných materiálů, fair trade. Nákupem charitativních produktů a služeb zákazník navíc podpoří práci neziskových organizací (například Lékaři bez hranic), zaměstnance chráněných dílen a sociálních podniků.

Ergotep má v tomto smysluplném projektu na starost logistiku se zajištěním kompletních služeb pro chod e-shopu. Jelikož naše firma zaměstnává osoby se zdravotním postižením, koupí může člověk podpořit je, ale i další lidi s různými zdravotními znevýhodněními, např. s duševním nebo sluchovým onemocněním, nebo ženy s epilepsií.

Kromě jiného se e-shop po prázdninách chystá na velké objednávky od firem, které chtějí obdarovat své zaměstnance a firemní partnery udržitelnými dárky v ekologickém balení. Mezi takovými firmami najdeme například Skupinu ČEZ, která podpořila vznik e-shopu v kampani na Hithitu. Tak učinila i Montessori Institute Prague a advokátní kancelář PEYTON Legal, která navíc e-shopu poskytuje pro bono všechny právní služby.

Pro více informací navštivte www.nakupnadobro.cz.

Text: Tereza Ryšlavá

Kam dál

Testing pro ČSOB

Testing pro ČSOB

Naši zaměstnanci rozšířili tým parťáků ČSOB v testování nejnovějších bankovních aplikací. Mají výjimečnou příležitost získávat zkušenosti v bankovním IT. 

Číst dál

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Nepřehlédněte zářijovou speciální nabídku krmiva za příznivou cenu a propagační a dárkovou kolekci předmětů s potiskem ČSCH.

Číst dál

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Slunce láká k vodě a lenošení, ale na zahradě sociálního bydlení Bosna je během celého roku spousta práce. Koše na úrodu jsou i v srpnu naplněné k prasknutí.

Číst dál

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Hlásí o slovo srpen a s ním druhá polovina prázdnin. Tak si nenechte ujít výhodné nákupy pro rybičky, pejsky, kočky, holuby, králíky včetně kvalitní podestýlky.

Číst dál