Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

E-shop Nakup na Dobro se pomalu představuje

Ve spolupráci s partnery jsme minulý týden představili identitu nově vznikajícího e-shopu Nakup na Dobro.

Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci s Ergotepem a dalšími partnery představila identitu nově vznikajícího e-shopu Nakup na Dobro s udržitelnými dárky, které mají smysl nejen pro obdarované, ale i pro společnost a přírodu. První objednávky budou moci zákazníci realizovat již v průběhu července. Vedle pestrého sortimentu udržitelných dárků na vás čeká ekologická bezemisní doprava zcela zdarma i možnost podpory výsadby stromů v kraji Vysočina.

Za e-shopem stojí Asociace společenské odpovědnosti a Ergotep. Za vizuální identitou stojí MadLove. Ekologická doprava zdarma od DPD.cz. Podpora obnovy lesů s Letem lesem. Naši partneři jsou Montessori Institute Prague, PEYTON legal advokátní kancelář a Skupina ČEZ.

Zdroj: Asociace společenské odpovědnosti

Kam dál

Jsme plnoletí

Jsme plnoletí

Naše firma slaví 18 let. Přečtěte si, jak vnímá tento slavnostní okamžik generální ředitel Ing. Jiří Černý.

Číst dál

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Ani v letních měsících nepřijdete o zajímavé postřehy ze života naší firmy. Srpnové vydání se představuje na nových šesti stranách.

Číst dál

Představujeme společensky odpovědný e-shop

Představujeme společensky odpovědný e-shop

O nevšedním e-shopu Nakup na Dobro jste u nás už jistě slyšeli. Spolu s Asociací společenské odpovědnosti jsme ho spustili na konci července. Pojďme si ho blíže představit.

Číst dál

Letní číslo Ergonovin přichází

Letní číslo Ergonovin přichází

Červenec je v plném proudu a vy se nyní můžete začíst do nového letního vydání Ergonovin.

Číst dál