Výroční zpráva za rok 2020

Obecně prospěšná společnost Ergotep CSR Institut vydala výroční zprávu za rok 2020, v níž shrnuje všechny realizované aktivity v roce 2020.

Ačkoliv situace ohledně nákazy COVID-19 výrazně ovlivnila i činnost obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institut, lze tento rok hodnotit jako rok úspěšný. Podařilo se rozjet společně se sociální službou Ergotep, d.i. projekt potravinové banky, která velmi rychle začala distribuovat potravinovou pomoc potřebným, kterých právě v loňském roce výrazně přibylo. Stejně tak začala obecně prospěšná společnost poskytovat sociálně-právní poradenství, a to nejen na půdě Ergotepu, d.i., ale také externě. Dalším velmi významným počinem roku 2020 je příprava a realizace vyvýšených záhonů v prostorách zahrady sociálního bydlení Bosna. I tento projekt je realizován ve spolupráci se sociální službou Ergotep, d.i., která bude společně se svými klienty tuto zahradu udržovat a zpracovávat z ní suroviny pro své produkty.

Celou výroční zprávu naleznete zde

Kam dál

Oficiální e-shop ČSCH  ZVERIMEX a JÁ

Oficiální e-shop ČSCH ZVERIMEX a JÁ

Už jste využili naše slevy? Máme pro vás letní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

Tipy na září, prozkoumejte ZVERIMEX a JÁ

Tipy na září, prozkoumejte ZVERIMEX a JÁ

Chovatelé a milovníci zvířat máme pro vás baboletní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Vyhlašovatelem grantového programu je Ergotep CSR Institut, o. p. s. Cílem je na podpora stávajících zaměstnanců družstva Ergotep, kteří se ocitli ve finanční tísni, nebo jiné tíživé životní situaci.

Číst dál