Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Výroční zpráva za rok 2020

Obecně prospěšná společnost Ergotep CSR Institut vydala výroční zprávu za rok 2020, v níž shrnuje všechny realizované aktivity v roce 2020.

Ačkoliv situace ohledně nákazy COVID-19 výrazně ovlivnila i činnost obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institut, lze tento rok hodnotit jako rok úspěšný. Podařilo se rozjet společně se sociální službou Ergotep, d.i. projekt potravinové banky, která velmi rychle začala distribuovat potravinovou pomoc potřebným, kterých právě v loňském roce výrazně přibylo. Stejně tak začala obecně prospěšná společnost poskytovat sociálně-právní poradenství, a to nejen na půdě Ergotepu, d.i., ale také externě. Dalším velmi významným počinem roku 2020 je příprava a realizace vyvýšených záhonů v prostorách zahrady sociálního bydlení Bosna. I tento projekt je realizován ve spolupráci se sociální službou Ergotep, d.i., která bude společně se svými klienty tuto zahradu udržovat a zpracovávat z ní suroviny pro své produkty.

Celou výroční zprávu naleznete zde

Kam dál

Letní číslo Ergonovin přichází

Letní číslo Ergonovin přichází

Červenec je v plném proudu a vy se nyní můžete začíst do nového letního vydání Ergonovin.

Číst dál

Jak šel čas s prodejními centry TESCOMA

Jak šel čas s prodejními centry TESCOMA

Pro našeho partnera TESCOMU neposkytujeme pouze služby v rámci provozu e-shopu, ale již devátým rokem spolupracujeme na budování prodejních center.

Číst dál

V Ergotepu voláme rádi

V Ergotepu voláme rádi

Služby našeho call centra jsou důležitou součástí péče o zákazníky a skvělým pomocníkem při provozování e-shopu.

Číst dál

Přečtěte si nové firemní noviny

Přečtěte si nové firemní noviny

Červen přináší nové číslo Ergonovin, které je plné zajímavých novinek.

Číst dál