Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další číslo Ergonovin se hlásí o slovo

Duben je v plném proudu a my máme radost, že vám můžeme přinést nové číslo našich firemních novin. Co se u nás dělo tentokrát?

V tomto čísle Ergonovin si povíme podrobnosti o realizaci e-shopu Nakup na Dobro, ukážeme, o jaké ceny se ucházíme, představíme si novou vrátnici, povíme o spolupráci se Speciální školou Skuteč, ukážeme si novinky v aplikace Whaspot, představíme vám novou posilu obchodního týmu, zjistíme, co je nového u projektu Raeda, ukážeme vám e-learning na téma sociální podnikání, navštívíme produktovou zahradu na Bosně a v projektu Posvačíme nabídneme recept na vajíčkovou pomazánku.

Přejeme příjemné čtení a těšíme se příště.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Jsme plnoletí

Jsme plnoletí

Naše firma slaví 18 let. Přečtěte si, jak vnímá tento slavnostní okamžik generální ředitel Ing. Jiří Černý.

Číst dál

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Ani v letních měsících nepřijdete o zajímavé postřehy ze života naší firmy. Srpnové vydání se představuje na nových šesti stranách.

Číst dál

Představujeme společensky odpovědný e-shop

Představujeme společensky odpovědný e-shop

O nevšedním e-shopu Nakup na Dobro jste u nás už jistě slyšeli. Spolu s Asociací společenské odpovědnosti jsme ho spustili na konci července. Pojďme si ho blíže představit.

Číst dál

Letní číslo Ergonovin přichází

Letní číslo Ergonovin přichází

Červenec je v plném proudu a vy se nyní můžete začíst do nového letního vydání Ergonovin.

Číst dál