Prodejní centrum TESCOMA v Litomyšli

Interiér prodejny na první pohled zaujme přirozenou kombinací historických kleneb a moderního designu značky TESCOMA. Můžete se však těšit nejen na pohodlné nakupování v krásném interiéru, ale i široký sortiment zboží a milý personál, který vám se vším rád poradí. Jsme velmi rádi, že vznik tohoto Prodejního centra TESCOMA umožnil také vznik pěti nových pracovních míst pro osoby se zdravotním handicapem. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin, v sobotu pak od 8:00 do 11:30 hodin. Čeká zde na vás nejen spousta nápadů a inspirace do domácnosti, ale také 20% sleva na všechen nezlevněný sortiment. Stačí od 6. do 8. srpna 2020 nakoupit nad 500 Kč.

Tým Ergotepu

litomysl02

litomysl03

Kam dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál

Návštěva z Francie

Návštěva z Francie

Pozvání na setkání, které probíhalo ve dnech 22. – 24. března 2022 v prosečském Ergotepu, přijal ředitel Renaud Chenon z ISA Groupe v Aubigny-sur-Nère, Région Val de Loire, France.

 

 

Číst dál

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Číst dál