Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Prodejní centrum TESCOMA v Litomyšli

Interiér prodejny na první pohled zaujme přirozenou kombinací historických kleneb a moderního designu značky TESCOMA. Můžete se však těšit nejen na pohodlné nakupování v krásném interiéru, ale i široký sortiment zboží a milý personál, který vám se vším rád poradí. Jsme velmi rádi, že vznik tohoto Prodejního centra TESCOMA umožnil také vznik pěti nových pracovních míst pro osoby se zdravotním handicapem. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin, v sobotu pak od 8:00 do 11:30 hodin. Čeká zde na vás nejen spousta nápadů a inspirace do domácnosti, ale také 20% sleva na všechen nezlevněný sortiment. Stačí od 6. do 8. srpna 2020 nakoupit nad 500 Kč.

Tým Ergotepu

litomysl02

litomysl03

Kam dál

Jsme plnoletí

Jsme plnoletí

Naše firma slaví 18 let. Přečtěte si, jak vnímá tento slavnostní okamžik generální ředitel Ing. Jiří Černý.

Číst dál

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Ani v letních měsících nepřijdete o zajímavé postřehy ze života naší firmy. Srpnové vydání se představuje na nových šesti stranách.

Číst dál

Představujeme společensky odpovědný e-shop

Představujeme společensky odpovědný e-shop

O nevšedním e-shopu Nakup na Dobro jste u nás už jistě slyšeli. Spolu s Asociací společenské odpovědnosti jsme ho spustili na konci července. Pojďme si ho blíže představit.

Číst dál

Letní číslo Ergonovin přichází

Letní číslo Ergonovin přichází

Červenec je v plném proudu a vy se nyní můžete začíst do nového letního vydání Ergonovin.

Číst dál