Představujeme Ergonoviny

V prvním čísle si můžete přečíst rozhovor s generálním ředitelem Ergotepu o produktech značky Raeda, zjistíte podrobnosti o Ceně Lenky Pokorné i návštěvě ministryně Maláčové v Ergotepu. Představíme si nového kolegu Matěje Skalníka, krátce si povíme o letních praxích, společenských projektech, elektronických výplatních páskách a dalším parkování pro zaměstnance. V rámci konceptu Posvačíme si vyzkoušíme recept na quiche podle kolegyně Martiny a v neposlední řadě se podíváme na nová výběrová řízení ve firmě.

První číslo Ergonovin naleznete v recepci podniku, ale také na našich pobočkách. Elektronickou verzi již mají všichni zaměstnanci a spolupracovníci družstva ve svém e-mailu.

Děkujeme za podporu a těšíme se opět příště.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál

Návštěva z Francie

Návštěva z Francie

Pozvání na setkání, které probíhalo ve dnech 22. – 24. března 2022 v prosečském Ergotepu, přijal ředitel Renaud Chenon z ISA Groupe v Aubigny-sur-Nère, Région Val de Loire, France.

 

 

Číst dál

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Číst dál