Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Představujeme Ergonoviny

V prvním čísle si můžete přečíst rozhovor s generálním ředitelem Ergotepu o produktech značky Raeda, zjistíte podrobnosti o Ceně Lenky Pokorné i návštěvě ministryně Maláčové v Ergotepu. Představíme si nového kolegu Matěje Skalníka, krátce si povíme o letních praxích, společenských projektech, elektronických výplatních páskách a dalším parkování pro zaměstnance. V rámci konceptu Posvačíme si vyzkoušíme recept na quiche podle kolegyně Martiny a v neposlední řadě se podíváme na nová výběrová řízení ve firmě.

První číslo Ergonovin naleznete v recepci podniku, ale také na našich pobočkách. Elektronickou verzi již mají všichni zaměstnanci a spolupracovníci družstva ve svém e-mailu.

Děkujeme za podporu a těšíme se opět příště.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Jsme plnoletí

Jsme plnoletí

Naše firma slaví 18 let. Přečtěte si, jak vnímá tento slavnostní okamžik generální ředitel Ing. Jiří Černý.

Číst dál

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Druhé letní číslo Ergonovin je vydáno

Ani v letních měsících nepřijdete o zajímavé postřehy ze života naší firmy. Srpnové vydání se představuje na nových šesti stranách.

Číst dál

Představujeme společensky odpovědný e-shop

Představujeme společensky odpovědný e-shop

O nevšedním e-shopu Nakup na Dobro jste u nás už jistě slyšeli. Spolu s Asociací společenské odpovědnosti jsme ho spustili na konci července. Pojďme si ho blíže představit.

Číst dál

Letní číslo Ergonovin přichází

Letní číslo Ergonovin přichází

Červenec je v plném proudu a vy se nyní můžete začíst do nového letního vydání Ergonovin.

Číst dál