Představujeme Ergonoviny

V prvním čísle si můžete přečíst rozhovor s generálním ředitelem Ergotepu o produktech značky Raeda, zjistíte podrobnosti o Ceně Lenky Pokorné i návštěvě ministryně Maláčové v Ergotepu. Představíme si nového kolegu Matěje Skalníka, krátce si povíme o letních praxích, společenských projektech, elektronických výplatních páskách a dalším parkování pro zaměstnance. V rámci konceptu Posvačíme si vyzkoušíme recept na quiche podle kolegyně Martiny a v neposlední řadě se podíváme na nová výběrová řízení ve firmě.

První číslo Ergonovin naleznete v recepci podniku, ale také na našich pobočkách. Elektronickou verzi již mají všichni zaměstnanci a spolupracovníci družstva ve svém e-mailu.

Děkujeme za podporu a těšíme se opět příště.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Nově v prodeji pracovní oděvy a nářadí

Nově v prodeji pracovní oděvy a nářadí

Od května je spuštěn prodej nově zařazeného sortimentu značek CERVA a FISKARS v Prodejním centru TESCOMA v Proseči. 

Číst dál

Květen ve ZVERIMEXU A JÁ

Květen ve ZVERIMEXU A JÁ

Měsíc květen, to je symbol kvetení a zrodu nového života. Májové deštíky sice ještě trochu zlobí, ale příroda je v rozpuku všude kolem nás.

Číst dál

Jarní kolo sbírky potravin

Jarní kolo sbírky potravin

Naše sociální služba se na vás těší v Tesco Česko Polička od 8:00 do 18:00.
Tak mrkněte, kde máte svůj nejbližší obchod ať můžete ke svému nákupu přihodit jakékoli zboží tuto sobotu 22. dubna a v on-line prostředí dokonce od 18. dubna do 2. května 2023.

Číst dál

Duben ve ZVERIMEXU A JÁ

Duben ve ZVERIMEXU A JÁ

Jaro je v plném proudu a panuje aprílové počasí. Otevírají se chovatelské burzy, trhy ptactva i zvířectva. Rozbíhá se prodej flóry i fauny exotické, domácí a chovatelských potřeb.

Číst dál