ZDARMA webinář Jak zkrotit firemní agendu odkudkoli pomocí G Suite

Opusťte éru zasekaných videohovorů a neprofesionálního „haló, slyšíme se?“ Éru přeposílání souborů, „final final“, „final opravdu final!“ a éru, kdy vám odcházející zaměstnanci mohli odnést důležitá data na flashce. Pojďte do toho s námi! Vezmeme si na starost technickou i lidskou stránku věci. Nadchneme pro G Suite celou firmu. Od ajťáků až po recepci.

Bezplatný webinář Jak zkrotit firemní agendu odkudkoli pomocí G Suite,

pondělí 30. 3. 2020 od 15:00 hodin a středa 1. 4. 2020 od 9:00 hodin.

Více najdete na Facebooku Hubbr a webu hubbr.cz

Kam dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál

Návštěva z Francie

Návštěva z Francie

Pozvání na setkání, které probíhalo ve dnech 22. – 24. března 2022 v prosečském Ergotepu, přijal ředitel Renaud Chenon z ISA Groupe v Aubigny-sur-Nère, Région Val de Loire, France.

 

 

Číst dál

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Číst dál