Fulfillment pro společnost Prodietix, s. r. o.

Naši zaměstnanci distribuují produkty, které si můžete dát nejen o Velikonocích bez výčitek. Pro e-shopy prodietix.cz a prodietix.sk, kteří jsou specialistou na zdravá jídla plná bílkovin s minimem sacharidů, poskytujeme pestrou škálu služeb od kompletace a etiketování, přes skladování, balení, expedici i zajištění dopravy, tedy kompletní službu fulfillment.

Nejen o sortiment PRODIETIXU se u nás stará tým profesionálů. Naši lidé vědí, že kvalitní balení zboží a vstřícný zákaznický servis určuje u koncových zákazníků popularitu klienta. A jak to funguje? Vcelku jednoduše – naskladníme vaše zboží do svých skladů, kde ho následně roztřídíme a zaevidujeme. Vytvořené objednávky z vašeho e-shopu pak zkompletujeme, pečlivě zabalíme a pošleme prostřednictvím smluvních dopravců adresátovi, třeba i do světa. A když je potřeba, umíme zajistit kompletní zákaznický servis (služby call centra, správy objednávek, řešení vratek a reklamací).

Delegujte distribuci a logistiku a ušetřete peníze

Právě nyní, kdy se naplno rozbíhá jarní špička, vám můžeme ubrat značnou část starostí. Pokud vlastníte e-shop, tak jste se pravděpodobně již setkali s problémem, že místo toho, abyste se soustředili na rozvoj firmy, marketing a rozšiřování sortimentu a služeb musíte řešit sklady, zaměstnance a smlouvy s přepravními společnostmi. Právě s touto částí agendy vám může Ergotep každopádně pomoci.

A jaké výhody pro vás z partnerství plynou?

  1. vyřešíte komplikace s naskladněním, balením i odesláním zboží
  2. uberte si značnou část starostí ve všech směrech
  3. výrazně šetříte vaše peníze i drahocenný čas
  4. nemusíte řešit zaměstnance ani administrativu
  5. celou logistiku přenechte Ergotepu a soustřeďte se hlavně na svůj byznys

Pokud si říkáte, že fulfillment je pro vás to pravé ořechové, sjednejte si konzultaci ZDARMA. Věříme, že vaše on-line podnikání poběží díky této nové spolupráci jako na drátkách.

Kam dál

ČERVENEC ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVENEC ve ZVERIMEXU a JÁ

Co Čech, to chovatel. Chov drobného zvířectva má v České republice bohatou tradici a dodnes je oblíbeným koníčkem pro mnoho lidí. Podívejte se, co nakoupíte výhodně v červenci ve ZVERIMEXU a JÁ?

Číst dál

Sociální služba družstva ERGOTEP vysoutěžila na AbiFestu medaili

Sociální služba družstva ERGOTEP vysoutěžila na AbiFestu medaili

AbiFest je totiž festival plný zážitků a boření bariér. Tato jedinečná akce, která tradičně podporuje setkávání lidí nejen s hendikepy, přinesla mnoho inspirativních momentů a ukázala, jak významné je propojení světa zdravých a hendikepovaných.

Číst dál

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

Setkání, výstavy i burzy chovatelů okrasného ptactva, drůbeže, králíků, holubů a dalšího drobného zvířectva se pomalu rozjíždí. A co nakoupíte výhodně v měsíci červnu s námi?

Číst dál

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Humanitární pracovník Ondřej Horváth si pro žáky 7. - 9. ročníků připravil přednášku o humanitární práci z převážně válečných oblastí Afriky a Blízkého východu. S organizacemi Člověk v tísni a Lékaři bez hranic absolvoval bezmála 15 misí.

Číst dál