Lednová speciální nabídka

V lednu nás čeká svátek Tří králů, poté následuje začátek masopustu a posledním lednovým dnem konec prvního školního pololetí. Ovšem nákupy ve ZVERIMEXU a JÁ za dobrou cenu jsou tady stále pro vás i v novém roce 2024.

🎁 Máte dárkový poukaz?

V e-shopu ZVERIMEX a JÁ vybírejte z kompletní řady krmiv nebo 100 % přírodních dřevěných podestýlek či široké nabídky pracovních oděvů, ochranných pomůcek, obuvi, rukavic. V nabídce je i bohatá kolekce reklamních předmětů ČSCH. Chovatelský kalendář 2024, cestovní taštičky, pexeso, odborné knihy nebo hrnečky nejen na čaj.

🌟 PROBIOBED sterilní bezprašná podestýlka CLASSIC 550 l / 15 kg je dobrá volba.

🌟 Apetit Zelená louka 15 kg, prémiové krmivo ze sušených plodin pro všechny hlodavce.

🌟 BRIT Care Cat Grain-Free Indoor Anti-stress 7 kg, výtečné kompletní krmivo, kočky si smlsnou.

🌟 GUMOFILC 6250 OB FO CI SRC holina černá, pracovní obuv zateplená filcem se určitě hodí.

🌟 Tričko s potiskem Co Čech, to chovatel, kvalitní bavlněné unisexové tričko s krátkým rukávem pro mistry chovu.

 

Lednová speciální nabídka tady, a protože se s námi rádi vidíte i v nově rozšířeném Prodejním skladu Proseč PO/PÁ ; 7/15 hodin, tak se zastavte, když budete mít cestu kolem.

 

🛍️ s námi i v roce 2024

Kam dál

ČERVENEC ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVENEC ve ZVERIMEXU a JÁ

Co Čech, to chovatel. Chov drobného zvířectva má v České republice bohatou tradici a dodnes je oblíbeným koníčkem pro mnoho lidí. Podívejte se, co nakoupíte výhodně v červenci ve ZVERIMEXU a JÁ?

Číst dál

Sociální služba družstva ERGOTEP vysoutěžila na AbiFestu medaili

Sociální služba družstva ERGOTEP vysoutěžila na AbiFestu medaili

AbiFest je totiž festival plný zážitků a boření bariér. Tato jedinečná akce, která tradičně podporuje setkávání lidí nejen s hendikepy, přinesla mnoho inspirativních momentů a ukázala, jak významné je propojení světa zdravých a hendikepovaných.

Číst dál

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

Setkání, výstavy i burzy chovatelů okrasného ptactva, drůbeže, králíků, holubů a dalšího drobného zvířectva se pomalu rozjíždí. A co nakoupíte výhodně v měsíci červnu s námi?

Číst dál

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Humanitární pracovník Ondřej Horváth si pro žáky 7. - 9. ročníků připravil přednášku o humanitární práci z převážně válečných oblastí Afriky a Blízkého východu. S organizacemi Člověk v tísni a Lékaři bez hranic absolvoval bezmála 15 misí.

Číst dál