Prosinec ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Začíná adventní období a přípravy na čas sváteční už jsou v plném proudu. Víme, kde nakoupit dárky, které nejen pod stromečkem zabodují. 

❄️ Apetit JOHNNY SHAVINGS NATURAL 25 kg, dřevěná podestýlka. Na největší krabice pod stromečkem se nezapomíná.

❄️ BENEFEED Amivit holubi 1l, obsahuje specifický komplex vitamínů, aminokyselin a dalších prospěšných látek. 

❄️ ČSCH Kompletní krmivo pro výkrm králíků 25 kg, ve složení krmiva jsou užity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt.

❄️  ČSCH Morče výstavní 10 kg, kompletní krmivo pro výstavní morčata doporučené špičkovými chovateli.

❄️ FF HANS lacl kalhoty černá/antracit, pánské bavlněné pracovní kalhoty s laclem; 7 funkčních kapes; oboustranné zapínání v pase na knoflíky. 

❄️ FF HANS bunda černá/antracit, pánská bavlněná pracovní bunda; zapínaní na zip kryté légou; 2 náprsní kapsy s klopou na suchý zip; 2 multifunkční postranní kapsy v pase.

 

Prosincová speciální nabídka tady, a protože se s námi rádi vidíte i v nově rozšířeném Prodejním skladu Proseč PO/PÁ ; 7/16 hodin, tak se zastavte, když budete mít cestu kolem.

 

Pohodové adventní nákupy 🎁📦

Kam dál

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

Setkání, výstavy i burzy chovatelů okrasného ptactva, drůbeže, králíků, holubů a dalšího drobného zvířectva se pomalu rozjíždí. A co nakoupíte výhodně v měsíci červnu s námi?

Číst dál

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Humanitární pracovník Ondřej Horváth si pro žáky 7. - 9. ročníků připravil přednášku o humanitární práci z převážně válečných oblastí Afriky a Blízkého východu. S organizacemi Člověk v tísni a Lékaři bez hranic absolvoval bezmála 15 misí.

Číst dál

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Jste připraveni na další chovatelskou sezónu? Nakupte v máji s námi, právě probíhají od 1. 5.–16. 6. dny dopravy nebo si užívejte výhodnější nakupování s odměnou přímo osobně v Prodejním skladu ZVERIMEX a JÁ Proseč PO/PÁ – 7/15 hodin.

Číst dál

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Zahradnický rok začal na plné pecky. Pracuje se na záhonech a sází se a seje základ budoucí úrody. A víte, že je 22. 4. Den Země. Je to příležitost k celosvětové propagaci ekologie a podpoře životního prostředí, prospívat Zemi může každý z nás každý den.

Číst dál