Prosinec ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Začíná adventní období a přípravy na čas sváteční už jsou v plném proudu. Víme, kde nakoupit dárky, které nejen pod stromečkem zabodují. 

❄️ Apetit JOHNNY SHAVINGS NATURAL 25 kg, dřevěná podestýlka. Na největší krabice pod stromečkem se nezapomíná.

❄️ BENEFEED Amivit holubi 1l, obsahuje specifický komplex vitamínů, aminokyselin a dalších prospěšných látek. 

❄️ ČSCH Kompletní krmivo pro výkrm králíků 25 kg, ve složení krmiva jsou užity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt.

❄️  ČSCH Morče výstavní 10 kg, kompletní krmivo pro výstavní morčata doporučené špičkovými chovateli.

❄️ FF HANS lacl kalhoty černá/antracit, pánské bavlněné pracovní kalhoty s laclem; 7 funkčních kapes; oboustranné zapínání v pase na knoflíky. 

❄️ FF HANS bunda černá/antracit, pánská bavlněná pracovní bunda; zapínaní na zip kryté légou; 2 náprsní kapsy s klopou na suchý zip; 2 multifunkční postranní kapsy v pase.

 

Prosincová speciální nabídka tady, a protože se s námi rádi vidíte i v nově rozšířeném Prodejním skladu Proseč PO/PÁ ; 7/16 hodin, tak se zastavte, když budete mít cestu kolem.

 

Pohodové adventní nákupy 🎁📦

Kam dál

Digitalizace/on-line vzdělávání

Digitalizace/on-line vzdělávání

Digitalizace pracovního i soukromého života nám usnadňuje spoustu činností a přináší s sebou úspory, ať už finanční, či časové. A zajisté ovlivňuje i naše celoživotní vzdělávání a učení.

Číst dál

Únorová speciální nabídka

Únorová speciální nabídka

Je tady únorová speciální nabídka a spolu s ní akce dny dopravy s 50% odměnou ve ZVERIMEXU a JÁ. To si nesmíte nechat ujít, platí jen do 3. března 2024.

Číst dál

SVĚT HUMANITÁRNÍ PRÁCE očima Ondřeje Horvátha

SVĚT HUMANITÁRNÍ PRÁCE očima Ondřeje Horvátha

22. 2. 2024 od 18 hodin v Ergoeduce. Beseda se spoustou fotek a realistický pohled do oblastí postižených válečnými konflikty: Afghánistán, Pákistán, Somálsko, Sýrie, Dárfúr, Jižní Súdán, Barma, Bangladéš nebo Libérie.

Číst dál

Lednová speciální nabídka

Lednová speciální nabídka

V lednu nás čeká svátek Tří králů, poté následuje začátek masopustu a posledním lednovým dnem konec prvního školního pololetí. Ovšem nákupy ve ZVERIMEXU a JÁ za dobrou cenu jsou tady stále pro vás i v novém roce 2024.

Číst dál