Listopad ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Je tady! V našem e-shopu ZVERIMEX a JÁ aktuálně najdete přírodní podestýlky a krmivo pro holuby, morčata, slepice a kočky v akci.

📍 ČSCH kompletní krmivo pro výstavní HOLUBY, malé granulky zajistí správný příjem všech složek, zejména minerálně vitamínového komplexu. 

📍 ČSCH kompletní krmivo pro výstavní MORČATA, ve které je hlavní složkou v granulích kvalitní luční seno z podhůří Orlických hor.

📍 Krásně voňavé vysušené hobliny ze smrkového dřeva obohacené o probiotickou kulturu ProBioSORB v ochranné probiotické podestýlce PROBIOBED PLUS.

📍 Kvalitní, certifikovaná podestýlka pohlcující pachy a vlhkost. Hobliny vyrobené z chemicky neošetřeného dřeva, 100 % přírodní ALLSPAN German Horse CLASSIC.

📍 Přírodní krmivo z lososa a kuřecího masa pro kočky PROFINE Cat Derma Adult Salmon.

📍 ENERGYS NOSNICE Klasik kompletní krmná směs. Správný obsah živin je vhodný pro vysokou snášku vajec s pevnou skořápkou a krásnou barvou žloutků.

Listopadová speciální nabídka je on-line, a protože se s námi rádi vidíte i v nově rozšířeném Prodejním skladu Proseč, ZVERIMEX a JÁ je tady pro vás, tak se zastavte, když budete mít cestu kolem.

Příjemné podzimní nakupování 😉

Kam dál

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

Setkání, výstavy i burzy chovatelů okrasného ptactva, drůbeže, králíků, holubů a dalšího drobného zvířectva se pomalu rozjíždí. A co nakoupíte výhodně v měsíci červnu s námi?

Číst dál

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Humanitární pracovník Ondřej Horváth si pro žáky 7. - 9. ročníků připravil přednášku o humanitární práci z převážně válečných oblastí Afriky a Blízkého východu. S organizacemi Člověk v tísni a Lékaři bez hranic absolvoval bezmála 15 misí.

Číst dál

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Jste připraveni na další chovatelskou sezónu? Nakupte v máji s námi, právě probíhají od 1. 5.–16. 6. dny dopravy nebo si užívejte výhodnější nakupování s odměnou přímo osobně v Prodejním skladu ZVERIMEX a JÁ Proseč PO/PÁ – 7/15 hodin.

Číst dál

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Zahradnický rok začal na plné pecky. Pracuje se na záhonech a sází se a seje základ budoucí úrody. A víte, že je 22. 4. Den Země. Je to příležitost k celosvětové propagaci ekologie a podpoře životního prostředí, prospívat Zemi může každý z nás každý den.

Číst dál