Ergotep CSR Institut, o. p. s.

Se stal partnerem akce a finančně podpořil 21. ročník legendárního závodu horských kol Sensor Cyklo Maštale v srdci Toulovcových Maštalí.

Prestižní závod se uskutečňuje každoročně v Proseči.

Tratě vedoucí napříč malebným regionem přírodní rezervace Toulovcovy Maštale si svým charakterem a oblastí závodu vytvořily početnou skupinu věrných účastníků, pro které se závod Sencor Cyklo Maštale stal nedílnou součástí cyklistické sezony.

Je také zařazen do seriálu závodů Poháru Českomoravské vrchoviny.

Chcete si také zajezdit, ještě jsou tři termíny?

Sobota, 10. 6. 2023 Osícká MTB časovka, Osík
Sobota, 17. 6. 2023 Sensor Cyklo Maštale, Proseč
Neděle, 25. 6. 2023 Cyklomaraton, Česká Třebová
Sobota, 29. 7. 2023 Sádecká pila, Sádek
Sobota, 16. 9. 2023 Babí léto, Moravská Třebová
Sobota, 23. 9. 2023 Okolo Sedlišť, Sedliště

Kam dál

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Humanitární pracovník Ondřej Horváth si pro žáky 7. - 9. ročníků připravil přednášku o humanitární práci z převážně válečných oblastí Afriky a Blízkého východu. S organizacemi Člověk v tísni a Lékaři bez hranic absolvoval bezmála 15 misí.

Číst dál

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Květen ve ZVERIMEXU a JÁ

Jste připraveni na další chovatelskou sezónu? Nakupte v máji s námi, právě probíhají od 1. 5.–16. 6. dny dopravy nebo si užívejte výhodnější nakupování s odměnou přímo osobně v Prodejním skladu ZVERIMEX a JÁ Proseč PO/PÁ – 7/15 hodin.

Číst dál

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Sociální bydlení Bosna a zahrada

Zahradnický rok začal na plné pecky. Pracuje se na záhonech a sází se a seje základ budoucí úrody. A víte, že je 22. 4. Den Země. Je to příležitost k celosvětové propagaci ekologie a podpoře životního prostředí, prospívat Zemi může každý z nás každý den.

Číst dál

Dubnová speciální nabídka

Dubnová speciální nabídka

Když zahučí v dubnu hrom, obalí se listem strom… Příroda má v dubnu napilno a jaro je v plném proudu. Prozkoumejte aprílovou nabídku v e-shopu ZVERIMEX a JÁ.

Číst dál