Nalaďte se svátečně

Betlém, vánočka, perníčky, smažený kapr a vůně františků i purpury patří k tradičním českým Vánocům. A pokud už pomalu pokukujete po dárcích pod stromeček, možná vám přijdou vhod tipy na dárky nejen pro chovatele a milovníky zvířat z e-shopu ZVERIMEX a JÁ.

Vánoce splněných přání

Tajemství skryté pod jehličím může ukrývat pořádnou porci krmiva ze speciální nabídky na prosinec nebo naši knižní nadílku z oblasti genetiky a plemenářství králíků, holubů a drůbeže. Připravili jsme pro vás i celou partu reklamních předmětů Českého svazu chovatelů od pexesa, pouzdra na brýle, až po trička a dárkové poukazy, aby Ježíšek nešlápl vedle…

Kam dál

PRODIETIX

PRODIETIX

Společnosti zajišťujeme kompletaci produktů, skladování, distribuci, balení a expedici produktů určených pro speciální výživu kompletně na klíč.

Číst dál

Co koupit v lednu výhodně v e-shopu ZVERIMEX a JÁ

Co koupit v lednu výhodně v e-shopu ZVERIMEX a JÁ

První novoroční lednová ochutnávka pro vaše zvířecí miláčky je tady. PRODEJNÍ SKLAD je pro vás otevřen PO-PÁ od 7:00-14:30 h. v Ergotepu.

Číst dál

PF 2023

PF 2023

Přejeme Vám prožití klidných a šťastných vánočních svátků. Ať spokojenost, štěstí a zdraví jsou po celý rok 2023 nablízku Vám všem.

Číst dál

Vážení a milí kolegové, přátelé,

Vážení a milí kolegové, přátelé,

Vánoce téměř za dveřmi a vám stále schází inspirace pro vaše nejbližší? Vychutnejte si letošní svátky bez bezradného tápání v obchodech. Dárkové poukazy vám pomohou si adventní čas opravdu užít.

Číst dál