Listopad je v e-shopu ZVERIMEX a JÁ inspirativní

Barvy přírody podzimu sluší a dušičkový měsíc nemusí být smutný, když ho naplníte dobrou náladou a pozvolnými přípravami na nejkrásnější období v roce. My vám s tím rádi pomůžeme.

Nově zařazujeme do sortimentu dárkové poukazy, trička i zajímavou nabídku pro rozšíření vaší knihovničky odbornými knihami z oblasti genetiky a plemenářství králíků, holubů a drůbeže nebo kolekci reklamních předmětů Českého svazu chovatelů.

Dárkové poukazy pro každého

Pomalu nastává čas začít přemýšlet nad užitečným dárkem pro své blízké. Jsou chovateli či milovníky zvířat? A vy nevíte, jaký dárek od ZVERIMEXU a JÁ by jim udělal největší radost?

Věnujte jim dárkový poukaz či poukazy, ať si sami vyberou, co potřebují. Poukazy jsou platné jeden rok a lze je uplatnit v oficiálním e-shopu Českého svazu chovatelů ZVERIMEX a JÁ.

500 Kč BRONZOVÝ poukaz
1 000 Kč STŘÍBRNÝ poukaz
2 000 Kč ZLATÝ poukaz

Využijte stálé, časově neomezené 5 % slevy pro registrované členy Českého svazu chovatelů na každý nákup. A jak slevu využít? Stačí v sekci Košík zadat členské číslo.

Hledáte něco nového, neokoukaného a originálního?

Mrkněte na naše trička s potiskem Co Čech, to chovatel a logem ČSCH do e-shopu ZVERIMEX a JÁ. Milovníky zvířat i chovatele jistě potěší. V nabídce máme různé velikosti.

Odkaz na ZVERIMEX a JÁ

Kam dál

Dětem ve školkách byl zdarma vyšetřen zrak

Dětem ve školkách byl zdarma vyšetřen zrak

Ergotep CSR Institut, obecně prospěšná společnost každoročně daruje celkem 10 400, - Kč na preventivní screeningové vyšetření zraku předškolních dětí.

Číst dál

Listopad ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Listopad ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Je tady! V našem e-shopu ZVERIMEX a JÁ aktuálně najdete přírodní podestýlky a krmivo pro holuby, morčata, slepice a kočky v akci.

Číst dál

Partnerství s Univerzitou Pardubice

Partnerství s Univerzitou Pardubice

Spolupracujeme s Fakultou ekonomicko-správní. A tak je možné nabízet studentům bakalářských, ale i navazujících magisterských studijních programů propojení jejich nových teoretických znalostí s praxí. 

Číst dál

Říjen ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Říjen ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Jsme rádi, že nakupujete v našem e-shopu ZVERIMEX a JÁ. Do konce měsíce října na vás opět čeká nová šestice produktů za dobrou cenu.

Číst dál