ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Kompletní krmivo pro králíky

V tomto krmivu jsou použity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt a podporují celkovou vitalitu zvířete. Složení: pšeničné otruby, vojtěškové úsušky, ječmen, sladový květ, luční seno, slunečnicový extrahovaný šrot, oves, sójový olej, uhličitan vápenatý, zdroj přírodní vlákniny, chlorid sodný, sójový extrahovaný šrot (GMO), dihydrogenfosforečnan vápenatý, výrobky ze zpracování koření a bylin 0,02 %.

Kompletní krmivo pro výstavní holuby

Ve složení tohoto krmiva jsou užity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt a podporují celkovou vitalitu zvířete. Složení: ječmen, kukuřice, sójový extrahovaný šrot (GMO), pšenice, sladový květ, slunečnicový extrahovaný šrot, sójový olej, uhličitan vápenatý, hrách, řepkový extrahovaný šrot, lněné semínko, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan vápenatý, výrobky ze zpracování bylin a koření 0,02 %, uhličitan sodný.

Kompletní krmivo pro výstavní morčata

Hlavním zdrojem krmiva je vláknina a současně je důležitou složkou kvalitní luční seno z podhůří Orlických hor. Vojtěška je zařazena pouze v minimální hodnotě a to pro zvýšení obsahu vlákniny a doplnění ideální hodnoty proteinů v krmivu. Složení: luční seno, pšeničné otruby, vojtěškové úsušky, sladový květ, slunečnicový extrahovaný šrot, hrách, uhličitan vápenatý, sójový olej, chlorid sodný.

Kompletní krmivo pro plemenné nosnice velkých plemen

Krmivo je určeno pro plemenné nosnice velkých plemen (od 21. týdne). Zkrmujte ad libitum. Zajistěte dostatek čisté napájecí vody. Zajišťuje ještě lepší využitelnost a stravitelnost živin díky uvolňování minerálních látek z jinak nestravitelných fytátů.

Kompletní krmivo pro odchov kuřat

Ve složení krmiva jsou užity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt a podporují celkovou vitalitu zvířete. Složení: pšenice, kukuřice, sójový extrahovaný šrot (GMO), ječmen, pšen. otruby, hrách, extrahovaný slunečnicový šrot, uhličitan vápenatý, sójový olej, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, výrobky ze zpracování koření a bylin 0,01 %.

objednavkovy formular

Text: Martin Alt

Kam dál

Testing pro ČSOB

Testing pro ČSOB

Naši zaměstnanci rozšířili tým parťáků ČSOB v testování nejnovějších bankovních aplikací. Mají výjimečnou příležitost získávat zkušenosti v bankovním IT. 

Číst dál

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Nepřehlédněte zářijovou speciální nabídku krmiva za příznivou cenu a propagační a dárkovou kolekci předmětů s potiskem ČSCH.

Číst dál

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Slunce láká k vodě a lenošení, ale na zahradě sociálního bydlení Bosna je během celého roku spousta práce. Koše na úrodu jsou i v srpnu naplněné k prasknutí.

Číst dál

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Hlásí o slovo srpen a s ním druhá polovina prázdnin. Tak si nenechte ujít výhodné nákupy pro rybičky, pejsky, kočky, holuby, králíky včetně kvalitní podestýlky.

Číst dál