Prodejna CERVA v Chrudimi otevřela své brány

Dne 29. 11. se v Chrudimi u Tesca slavnostně otevřela první prodejna v rámci spolupráce společnosti CERVA a Ergotepu. Jedná se o první franšízovou prodejnu v rámci spolupráce, kterou jsme zahájili v tomto roce, po začátku spolupráce v rámci B2B.

Po slavnostním přestřižení pásky zahájil otevření prodejny generální ředitel firmy Ergotep Ing. Jiří Černý, přivítal hosty a přednesl krátký proslov. Během tohoto otevíracího dne byla návštěvníkům představena celá prodejní jednotka, dále zázemí zaměstnanců, které je bezbariérové a je přizpůsobeno i vozíčkářům. Byl prezentován rozsáhlý sortiment od značky CERVA, jako například kvalitní pracovní oděvy, rukavice, boty a ochranné pomůcky, ale také oblečení pro volnočasové aktivity. Navíc zde najdete originální sportovní zboží značky KILPI, kvalitní úklidové prostředky Vileda a ruční nářadí značky DeWALT. Speciálně proškolený tým zaměstnanců je připraven vždy, každému ohledně sortimentu odborně poradit a zboží ukázat.

Myšlenka spolupráce s firmou CERVA a budování prodejen vznikla v únoru 2021 – říkáme jí pracovně „Myšlenka z gauče“, která proběhla a formovala se na základě spatření reklamy CERVA No Jistě,“ říká Ing. Andrej Galko, ředitel útvaru obchodních akvizic

Samotnému otevření prodejny předcházelo několik desítek jednání v obou firmách. Následovalo vytipování a hledání vyhovujících prostor pro prodejnu. Našli jsme lokalitu v Retail parku Tesco Chrudim, na které jsme se společně s CERVOU shodli. To, že se nám povedlo prodejnu otevřít za relativně krátké období cca třech měsíců je výsledkem pečlivé práce všech útvarů a středisek Ergotepu a KomTeSy, za což jim chci všem poděkovat. Zvlášť chci poděkovat celému projektovému týmu, dále stavební firmě Proingsta, s. r. o. a MBG spol. s r. o. za designérské práce a vybavení prodejny a v neposlední řadě týmu CERVA, který se podílel na přípravě a realizaci prodejny“ dodává pan Galko.

Určitě se těšíme, že se k nám přijdou podívat a nakoupit i naši zaměstnanci. Přejeme prodejně spoustu spokojených zákazníků a už dnes můžeme říct, že začínáme pracovat na přípravě další prodejny v Olomouckém regionu, o které vás budeme následně informovat.

Text: Martin Alt

Cerva11
Cerva12
Cerva13
Cerva14
cerva15
Cerva16
Cerva17
Cerva18
Cerva19

Kam dál

Oficiální e-shop ČSCH  ZVERIMEX a JÁ

Oficiální e-shop ČSCH ZVERIMEX a JÁ

Už jste využili naše slevy? Máme pro vás letní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Vyhlašovatelem grantového programu je Ergotep CSR Institut, o. p. s. Cílem je na podpora stávajících zaměstnanců družstva Ergotep, kteří se ocitli ve finanční tísni, nebo jiné tíživé životní situaci.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál