Případová studie e-shopu Nakup na Dobro

Naši práci si lépe představíte, když ji uvidíte v praxi. Společně s Asociací společenské odpovědnosti jsme chtěli vytvořit e-shop, který nebude zaměřený jen čistě na business, ale také na společenskou odpovědnost v podobě udržitelných dárků. Bude šetrný k životnímu prostředí a pomůže i sociální sféře. Tento e-shop je ukázkou našich komplexních služeb pro e-shopy.

 Jelikož s Asociací společenské odpovědnosti spolupracujeme již několik let a téma společenské odpovědnosti je pro nás velice blízké, nebylo těžké najít společnou myšlenku, která vedla ke vzájemnému cíli. Vše začalo u katalogu udržitelných dárků, který nasměroval první kroky k vytvoření samotného e-shopu. Veškeré nápady, technické možnosti, grafické úpravy a originální prvky se spojily v jedno, aby vznikl unikátní e-shop Nakup na Dobro. Důležité bylo určit strategické místo pro centrální sklad. Jelikož e-shop pomáhá v boji s kůrovcovou kalamitou na Vysočině, byl pro nás Havlíčkův Brod tím správným řešením. Poté následovala rozsáhlá rekonstrukce a modernizace skladu, navázání a navnímání potřeb obchodních partnerů, doladění všech technických záležitostí, aby e-shop mohl vzniknout.

Uvodn foto

vod 2 1

E-shop na míru

Naši programátoři z Havlíčkova Brodu vytvořili již nespočet e-shopů, které měly široké zaměření. Ať už se týkaly malých, středních nebo velkých podniku čí živnostníků. Vytvoření e-shopu Nakup na Dobro bylo pro nás velkou výzvou díky specifickému zaměření. Devět programátorů ve spolupráci s Asociací společenské odpovědnosti vytvořilo dokonale nápaditý design e-shopu, který je inspirován udržitelným katalogem dárků.

eshop na miru

e shop na mru 2

Doprava a distribuce

V centrálním skladu Nakupu na Dobro v Havlíčkovým Brodě dokážeme nabídnout až 1 500 m². Samotné zboží z hlediska udržitelnosti balíme ekologicky z recyklovaného materiálu, abychom byli šetrní k životnímu prostředí. Denně jsme schopni zajistit až 1 675 objednávek. Navíc tento e-shop dává práci lidem OZP.
Samotné zboží jsme schopni si vyzvednout vlastní dopravou. Zajímavé podmínky máme i u externích dopravců, s kterými spolupracujeme řadu let. V rámci projektu Nakup na Dobro využíváme služeb od společnosti DPD, která zajišťuje bezuhlíkovou dopravu a tím snižuje ekologickou stopu.

Doprava a distribuce 1

Skladovn a distribuce 2

Zákaznická podpora a call centrum

Pro své zákazníky jsme tu plně k dispozici. Když se zaměříme na počet objednávek Nakupu na Dobro, hovoříme o desítkách telefonátů denně. Nicméně s přehledem zvládneme zajistit i daleko intenzivnější chod. Když na to přijde, denně odpovíme na 300 e-mailů a vyřídíme až 500 telefonátů. Telefonická linka je dostupná celý týden od 9:00 do 21:00 hodin. Naši kvalifikovaní operátoři nejsou jen výborní poradci, ale také skvělí obchodníci. Ročně uzavřou až 1 000 telefonických objednávek.

call centrum

zkaznick podpora a call centrum

Text: Josef Žabka

Kam dál

Oficiální e-shop ČSCH  ZVERIMEX a JÁ

Oficiální e-shop ČSCH ZVERIMEX a JÁ

Už jste využili naše slevy? Máme pro vás letní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Vyhlašovatelem grantového programu je Ergotep CSR Institut, o. p. s. Cílem je na podpora stávajících zaměstnanců družstva Ergotep, kteří se ocitli ve finanční tísni, nebo jiné tíživé životní situaci.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

ZAMĚSTNANEC ROKU 2021

Tým nominovaných zaměstnanců z Ergotepu, ve složení abecedně Dočekal Michal, Křivka Jiří, Pešková Hana, Spilka Lukáš, uspěl v silné konkurenci. Titul Zaměstnanec roku 2021 si odvezla Pešková Hana.

Číst dál