Přečtěte si nové Ergonoviny

Ergonoviny měsíce října se představují a ani tentokrát nebudete ochuzeni o zajímavé informace.

Podzim je v plném proudu a vy si můžete chladné večery zkrátit čtením našich firemních novin. Tentokrát o nově otevřené prodejně TESCOMA v Lounech, společném seznámení se společností CERVA, nové budově ČSOB, produktové zahradě Bosna a novinkách v sociální službě. Podíváme se na článek o našem call centru na portálu elogistika.info a také do Akademie sociálního podnikání. Jaké jsou novinky na našem webu a kdo se stal novým vedoucím integrace? To a mnohem více v nejnovějších Ergonovinách.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Testing pro ČSOB

Testing pro ČSOB

Naši zaměstnanci rozšířili tým parťáků ČSOB v testování nejnovějších bankovních aplikací. Mají výjimečnou příležitost získávat zkušenosti v bankovním IT. 

Číst dál

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Září ve ZVERIMEXU a JÁ

Nepřehlédněte zářijovou speciální nabídku krmiva za příznivou cenu a propagační a dárkovou kolekci předmětů s potiskem ČSCH.

Číst dál

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Zahrada naděluje a těší ve znamení úrody

Slunce láká k vodě a lenošení, ale na zahradě sociálního bydlení Bosna je během celého roku spousta práce. Koše na úrodu jsou i v srpnu naplněné k prasknutí.

Číst dál

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Srpen ve ZVERIMEXU a JÁ

Hlásí o slovo srpen a s ním druhá polovina prázdnin. Tak si nenechte ujít výhodné nákupy pro rybičky, pejsky, kočky, holuby, králíky včetně kvalitní podestýlky.

Číst dál