Seznámení se společností CERVA

 

Nová spolupráce se společností CERVA GROUP je v plném rozkvětu. V rámci co nejefektivnějšího seznámení došlo také na vzájemné školení obchodních týmů.

V první fázi měli členové obchodního týmu Ergotepu možnost navštívit prostory firmy CERVA, kde se dozvěděli podrobnosti o všech produktech této značky, proč je symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci a jak se zaměřuje na používání osobních ochranných pracovních prostředků – pracovní oděvy, obuv, rukavice, volnočasové oblečení a mnoho dalšího. V rámci návštěvy byla také možnost navštívit showroom a vyzkoušet si produkty této značky.

Následně se karty obrátily a zástupci týmu CERVA zavítali do Ergotepu v Proseči. Zde si mohli projít všechny prostory našeho komplexu a zjistit, jak celá firma funguje a v čem je specifická.

V rámci návštěvy došlo také ke školení obchodního týmu CERVA na téma Náhradní plnění, během kterého se také projednávaly budoucí možnosti obchodní spolupráce. Následoval teambuilding firmy CERVA, kdy obchodníci společnosti využili příjemných prostor chalupy Sokolík. Všechen společný čas se nesl v přátelském duchu, a proto věříme, že nás čeká zajímavá společná budoucnost.

Text: Martin Alt

CERVA01
CERVA02
CERVA03
CERVA04
CERVA05
CERVA06

Kam dál

Oficiální e-shop ČSCH  ZVERIMEX a JÁ

Oficiální e-shop ČSCH ZVERIMEX a JÁ

Už jste využili naše slevy? Máme pro vás letní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

Spouštíme e-shop ZVERIMEX A JÁ

E-shop ZVERIMEX a JÁ začal od dubna přijímat první objednávky.

Číst dál

Tipy na září, prozkoumejte ZVERIMEX a JÁ

Tipy na září, prozkoumejte ZVERIMEX a JÁ

Chovatelé a milovníci zvířat máme pro vás baboletní tipy, tak se nechte inspirovat.

Číst dál

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Grantový program pro zaměstnance družstva Ergotep

Vyhlašovatelem grantového programu je Ergotep CSR Institut, o. p. s. Cílem je na podpora stávajících zaměstnanců družstva Ergotep, kteří se ocitli ve finanční tísni, nebo jiné tíživé životní situaci.

Číst dál