Přečtěte si nové firemní noviny

Červen přináší nové číslo Ergonovin, které je plné zajímavých novinek.

V červnovém čísle Ergonovin si přečtete o přípravách na e-shop Nakup na Dobro, vývoji počtu zaměstnanců ve firmě, akcích TESCOMY „Týden s TESCOMOU“ a „Dnech Marianne“. Zjistíme, jak se opět rozjíždějí chalupy, co je nového na našich sociálních sítích, co nahradí Velký košík, jak si vedou prodejní centra po rozvolnění a jak to funguje v Otradově. Podíváme se na nový automat na kávu a cykloservis point. Posvačíme výborné jahodové tiramisu.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

ČERVENEC ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVENEC ve ZVERIMEXU a JÁ

Co Čech, to chovatel. Chov drobného zvířectva má v České republice bohatou tradici a dodnes je oblíbeným koníčkem pro mnoho lidí. Podívejte se, co nakoupíte výhodně v červenci ve ZVERIMEXU a JÁ?

Číst dál

Sociální služba družstva ERGOTEP vysoutěžila na AbiFestu medaili

Sociální služba družstva ERGOTEP vysoutěžila na AbiFestu medaili

AbiFest je totiž festival plný zážitků a boření bariér. Tato jedinečná akce, která tradičně podporuje setkávání lidí nejen s hendikepy, přinesla mnoho inspirativních momentů a ukázala, jak významné je propojení světa zdravých a hendikepovaných.

Číst dál

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

ČERVEN ve ZVERIMEXU a JÁ

Setkání, výstavy i burzy chovatelů okrasného ptactva, drůbeže, králíků, holubů a dalšího drobného zvířectva se pomalu rozjíždí. A co nakoupíte výhodně v měsíci červnu s námi?

Číst dál

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Svět humanitární práce pro ZŠ Proseč

Humanitární pracovník Ondřej Horváth si pro žáky 7. - 9. ročníků připravil přednášku o humanitární práci z převážně válečných oblastí Afriky a Blízkého východu. S organizacemi Člověk v tísni a Lékaři bez hranic absolvoval bezmála 15 misí.

Číst dál