E-shop Nakup na Dobro se pomalu představuje

Ve spolupráci s partnery jsme minulý týden představili identitu nově vznikajícího e-shopu Nakup na Dobro.

Asociace společenské odpovědnosti ve spolupráci s Ergotepem a dalšími partnery představila identitu nově vznikajícího e-shopu Nakup na Dobro s udržitelnými dárky, které mají smysl nejen pro obdarované, ale i pro společnost a přírodu. První objednávky budou moci zákazníci realizovat již v průběhu července. Vedle pestrého sortimentu udržitelných dárků na vás čeká ekologická bezemisní doprava zcela zdarma i možnost podpory výsadby stromů v kraji Vysočina.

Za e-shopem stojí Asociace společenské odpovědnosti a Ergotep. Za vizuální identitou stojí MadLove. Ekologická doprava zdarma od DPD.cz. Podpora obnovy lesů s Letem lesem. Naši partneři jsou Montessori Institute Prague, PEYTON legal advokátní kancelář a Skupina ČEZ.

Zdroj: Asociace společenské odpovědnosti

Kam dál

Dětem ve školkách byl zdarma vyšetřen zrak

Dětem ve školkách byl zdarma vyšetřen zrak

Ergotep CSR Institut, obecně prospěšná společnost každoročně daruje celkem 10 400, - Kč na preventivní screeningové vyšetření zraku předškolních dětí.

Číst dál

Listopad ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Listopad ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Je tady! V našem e-shopu ZVERIMEX a JÁ aktuálně najdete přírodní podestýlky a krmivo pro holuby, morčata, slepice a kočky v akci.

Číst dál

Partnerství s Univerzitou Pardubice

Partnerství s Univerzitou Pardubice

Spolupracujeme s Fakultou ekonomicko-správní. A tak je možné nabízet studentům bakalářských, ale i navazujících magisterských studijních programů propojení jejich nových teoretických znalostí s praxí. 

Číst dál

Říjen ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Říjen ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Jsme rádi, že nakupujete v našem e-shopu ZVERIMEX a JÁ. Do konce měsíce října na vás opět čeká nová šestice produktů za dobrou cenu.

Číst dál