Výroční zpráva za rok 2020

Obecně prospěšná společnost Ergotep CSR Institut vydala výroční zprávu za rok 2020, v níž shrnuje všechny realizované aktivity v roce 2020.

Ačkoliv situace ohledně nákazy COVID-19 výrazně ovlivnila i činnost obecně prospěšné společnosti Ergotep CSR Institut, lze tento rok hodnotit jako rok úspěšný. Podařilo se rozjet společně se sociální službou Ergotep, d.i. projekt potravinové banky, která velmi rychle začala distribuovat potravinovou pomoc potřebným, kterých právě v loňském roce výrazně přibylo. Stejně tak začala obecně prospěšná společnost poskytovat sociálně-právní poradenství, a to nejen na půdě Ergotepu, d.i., ale také externě. Dalším velmi významným počinem roku 2020 je příprava a realizace vyvýšených záhonů v prostorách zahrady sociálního bydlení Bosna. I tento projekt je realizován ve spolupráci se sociální službou Ergotep, d.i., která bude společně se svými klienty tuto zahradu udržovat a zpracovávat z ní suroviny pro své produkty.

Celou výroční zprávu naleznete zde

Kam dál

Dětem ve školkách byl zdarma vyšetřen zrak

Dětem ve školkách byl zdarma vyšetřen zrak

Ergotep CSR Institut, obecně prospěšná společnost každoročně daruje celkem 10 400, - Kč na preventivní screeningové vyšetření zraku předškolních dětí.

Číst dál

Listopad ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Listopad ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Je tady! V našem e-shopu ZVERIMEX a JÁ aktuálně najdete přírodní podestýlky a krmivo pro holuby, morčata, slepice a kočky v akci.

Číst dál

Partnerství s Univerzitou Pardubice

Partnerství s Univerzitou Pardubice

Spolupracujeme s Fakultou ekonomicko-správní. A tak je možné nabízet studentům bakalářských, ale i navazujících magisterských studijních programů propojení jejich nových teoretických znalostí s praxí. 

Číst dál

Říjen ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Říjen ve ZVERIMEXU a Já speciální nabídka

Jsme rádi, že nakupujete v našem e-shopu ZVERIMEX a JÁ. Do konce měsíce října na vás opět čeká nová šestice produktů za dobrou cenu.

Číst dál