Realizace e-shopu Nakup na Dobro může začít

A na co se již brzy můžete těšit? Na pestrý sortiment udržitelných produktů, ekologickou dopravu, udržitelné balení, rychlý zákaznický servis a především řadu možností, jak přispět na dobro. Svým nákupem navíc podpoříte 15 lidí se zdravotním postižením, kteří se na vývoji e-shopu, jeho provozu a logistice budou podílet.

Nakup na Dobro již v červenci nabídne originální výrobky a služby malých českých firem, sociálních podniků i neziskových organizací z řad členů Asociace společenské odpovědnosti. V nabídce najdete třeba různé eko vychytávky na cesty, dobroty na zub, doplňky na parádu či udržitelné dekorace pro výzdobu vaší domácnosti. Chybět nebudou ani zážitkové a charitativní vouchery, kterými budete moci podpořit vybrané neziskové organizace.

Nakup na Dobro je projektem Asociace společenské odpovědnosti, který realizuje ve spolupráci se sociálním podnikem Ergotep. Na vývoji e-shopu se podílí experti na technologie z KomTeSa, design připravuje reklamní a grafické studio MadLove. Prvními partnery v dobrém celého projektu se na kampani Hithit staly Montessori školy Andílek, PEYTON legal a Skupina ČEZ.

Chtěli bychom z celého srdce poděkovat všem, kteří v projekt věřili a finančně ho podpořili.

Zdroj: Asociace společenské odpovědnosti

Kam dál

ERGOTEP– první registrovaný integrační sociální podnik v ČR

ERGOTEP– první registrovaný integrační sociální podnik v ČR

Družstvo ERGOTEP získalo historicky jako první subjekt v České republice oficiální statut integračního sociálního podniku dle zákona č. 468/2021 Sb., o zaměstnanosti.

Číst dál

ERGOTEP a TPR: Spojení kvality, efektivity a spolehlivosti

ERGOTEP a TPR: Spojení kvality, efektivity a spolehlivosti

Naše spolupráce je příkladem propojení profesionální výroby interiérů a našich služeb. V rámci této kooperace se ERGOTEP podílí montáží výrobků, skladováním, logistikou, balením, expedicí a dopravou produktů pro společnost TPR.

Číst dál

Defibrilátor: Bezpečnost a záchrana života na dosah

Defibrilátor: Bezpečnost a záchrana života na dosah

ERGOTEP instaloval první automatizovaný externí defibrilátor v Proseči. K dispozici je na veřejně přístupném místě, přímo u hlavního vchodu do budovy ERGOTEPU, v ulici Zábořská 93, Proseč.

Číst dál

PF 2025

PF 2025

Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků a mnoho úspěchů v novém roce 2025.

Číst dál