Volná místa

Chceme vás do týmu

Jsme dlouholetým obchodním partnerem TESCOMY a právě díky této vzájemné spolupráci vlastníme několik prodejen, které jsou rozesety po celé České republice a nesou jméno této úspěšné značky.
Máte zkušenosti s prodejem a nebojíte se mluvit se zákazníkem? Rádi pečete nebo vaříte a jste nakloněni novým vychytávkám, které znásobí váš požitek? Tak to jste na správném místě.
Hledáme kolegyni nebo kolegu, kteří zapadnou do našeho přátelského týmu a podpoří růst české značky TESCOMA, která se pyšní kvalitou svých produktů a originálním designem. Naše úzká a dlouholetá spolupráce vytváří prostředí, které dává pocit rodinného zázemí.

Co budete mít na starosti?

 • Péči o zákazníka
 • Stanete se poradcem při výběru nejideálnějšího produktu
 • Vytvoříte útulné prostředí prodejny, díky kterému se zákazník bude cítit jako doma
 • Dohlížíte na to, aby měl zákazník pestrý výběr a regály nezely prázdnotou

Něco na oplátku od nás

 • Dohoda o provedení práce/ dohoda o provedení činnosti
 • Pečlivě vás zaučíme a vším provedeme
 • Rodinné prostředí

Vezměte si s sebou…

 • Pozitivní náladu a chuť komunikovat
 • Pracovitost a jistotu, že se na vás můžeme spolehnout
 • Čistý rejstřík
 • Důležité je vystupování

Doplňující informace

Pozice: pracovník/pracovnice obchodu
Místo: Plzeň (místo pracoviště – OC Olympia Písecká 972/1, 326 00 Plzeň)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné s výučním listem
Typ smluvního vztahu: dohoda o provedení práce, dohoda o provedení činnosti

Máte odvahu jít do zcela nových věcí a rádi přijímáte nové výzvy ve svém profesním i osobním životě? Pak jste právě tím, kdo schází v týmu správných lidí u nás v Ergotepu. Rádi se podělíme o Vaše dosavadní zkušenosti a zároveň nabízíme možnost zdokonalovat se ve všech aspektech.

Jsme sociální firma sídlící v malebné Proseči, jež si zakládá na rodinném přístupu i preciznosti práce. Před 15 lety jsme vykročili na pole sociálního podnikání a za ten dlouhý čas jsme urazili i stejně dlouhou a velmi plodnou cestu.

Velké projekty v pohodové atmosféře

Najdete mezi námi spoustu zaměstnanců, pro něž dokážeme zajistit vhodná pracovní a velice příjemná místa pro osoby se zdravotním postižením. Dnes si procházíme dynamickým vývojem, jež nám umožňuje rozšiřovat naše řady o další pohodové spolupracovníky, kteří nám pomohou rozvíjet celou škálu projektů a budovat nové.

Proto je nyní naším hlavním motorem úzká spolupráce se zlínskou společností Tescoma, jedním z největších a nejoblíbenějších producentů produktů pro dům a kuchyni na trhu. V Ergotepu se díky tomu specializujeme na kompletní proces cesty výrobků Tescoma - od pečlivého skladování až po distribuci. Zároveň jsme provozovatelem osmnácti poboček ve většině velkých měst a také v Proseči.

callcentrum

sklad

V Ergotepu mimo jiné spravujeme množství dalších projektů. Jsme pyšní na to, že můžeme být provozovatelem e-shopu i jiných významných firem - potravinářského giganta Hamé i známého výrobce úklidových pomůcek Vileda.

Nadšený a pohodový tým našich kolegyň a kolegů se stará o klienty na asistenčním centru, kde poskytujeme také služby zavedené banky ČSOB. Útvar schopných kodérů a programátorů vdechuje život webům několika úspěšných organizací a těší se na nové projekty.

Vzděláváme a motivujeme

Elán,oddanost, pozitivní přístup a vize do budoucna. To jsou vlastnosti a přednosti, jež nám už léta předávají naši zaměstnanci. Kousek od každého se snažíme předávat i současné společnosti, vše se prolíná také v projektech našeho zbrusu nového vzdělávacího centra Ergoeduka.

Jsme moc rádi za to, že můžeme pomáhat v návratu hendikepovaným lidem zpět mezi nás. A také proto, že nabité znalosti předáme i širší veřejnosti. Máme jasnou vizi. Chceme dál vzdělávat, předávat naše zkušenosti, integrovat a motivovat další osoby na jejich cestě směr úspěch.

Šikovných rukou a pohotových chytrých hlav není nikdy dost. Pro rozvoj naší firmy jsou zcela zásadní. Proto hledáme další schopné kolegy, kteří nás svou pílí a úsilím dokáží také v mnoha stránkách obohatit. Proto hledáme právě vás a těšíme se na spolupráci.

PHP/Symfony developer

Super, doklikal ses až sem. Hledáme tě, symfoňáku. A je naprosto jedno jestli se cítíš juniorsky nebo seniorsky :) Chceme s tebou povýšit naší e-commerce platformu o nějaký ten level výše.

Na čem si s námi mákneš

Už léta děláme e-shopy pro naše zákazníky. Vzali jsme to nejlepší od každého, drobek tady, komponentu támhle a vytvořili flexibilní e-commerce platformu Elasti.cr, kterou implementujeme zákazníkům formou pronájmu s možností rozšíření přes placené moduly.

 • optimalizujeme výkon, aby hravě zvládl prodávat i desetitisíce produktů
 • denně synchronizujeme statisíce produktů
 • rozvíjíme REST Api pro komunikaci s přidruženými systémy
 • vyvíjíme nástroj pro e-mail marketing a chceme se více zaměřit na personifikaci a segmentaci obchodních sdělení
 • pro vyhledávání používáme Elastic, aby se uživatelé rychleji dostali k produktům
 • zjednodušujeme si život automatizacemi od kontroly kódu až po nasazení na produkci

Pokud tě nebaví frontend, nevadí, kolegu na to máme, který si tyká s Bootstrap 3, pěkně v LESSu. A o buildování se stará Gulp. Kde bude jaký čudlík také řešit nemusíš (pokud nechceš), od toho máme produkťáka a UX designéra.

Výsledky tvojí práce ocení Hamé, Tescoma nebo ČSOB.

Jak to děláme my

Kód, který se třpytí

Všichni toužíme po přehledném a kvalitním kódu. Děláme Code review a ty tak můžeš dostat zpětnou vazbu od zkušenějšího kolegy nebo omrknout jeho kód a zjistit tak finty, které dělá on.

Vyvíjíme v PHP 7 a platformu s tebou chceme posunout o level výše na Symfony 4. Většinu z nás najdeš bušit do PHPStormu. Mimoto si zaverzuješ v Gitu, zakusíš MySQL, Elastic a Doctrine2. Protože si už dále nechceme rvát vlasy, tak píšeme unit testy i end-to-end testy.

Nebaví nás rutinní činnosti, co můžeme tak zautomatizujeme. Máme bleskový release cyklus a nové feautury tak můžeme nasazovat mnohem častěji.

O dobrého člověka tu zavadíš

Honza, náš šéfík, je bývalý vývojář, seděl tu s námi a programoval. Rozumí tomu, co děláš, a tak ze strany byznysu dokáže dobře komunikovat požadavky, jít k věci a konzultovat s tebou řešení.

U nás nejsme žádní samotáři, ale jedeme pěkně týmově, agilně, na SCRUMu. Plánujeme, spolupracujeme, zpětně vyhodnocujeme, co bychom mohli v našich procesech zlepšit a jaké nástroje nebo technologie do našich procesů zapojit. K tomu nám dopomáhej JIRA.

Nehrajeme si na stroje ve fabrice, snažíme se budovat přátelské prostředí, podpořit tvůj názor, přijímat změny na zlepšení, tak aby se nám všem ve firmě dobře pracovalo. Obohacujeme se o mimopracovní zážitky - chodíme si posedět na pivo, děláme herní večery s deskovkami, sbližujeme se na teambuildingu u hraní golfu nebo lyžování.

Jsme fakt fajn

 • Dáme ti příspěvek na sportovní aktivity, abys byl zdravý a dlouho nám vydržel.
 • Pravidelně si zveme špičky ve svém oboru k nám na školení. Je to podle chuti a výběr nechává šéf vždy na nás. Už u nás byl Jirka Knesl, Michal Michálek, René Stein nebo Zuzi Šochová.
 • Investujeme čas i do tvého samostatného rozvoje. Můžeš si vybrat školení speciálně pro tebe a zajet si na něj do Prahy.
 • Jezdíme se vzdělávat a networkovat na konference. Byli jsme třeba na Agile Prague nebo Shopexpu.
 • O patro níž do Hubbru můžeš zaskočit co druhý týden na přednášky z oblasti IT, marketingu, osobního rozvoje a cestování.
 • Pracujeme pružně. Ty sám víš, kdy jsi nejproduktivnější. Nejvíc kooperujeme mezi 9 a 15 h a každý den v 10 h máme stand-up.

Neváhej a spoj se s námi

 • Pracovat budeš v moderních, fungl nových kancelářích v centru Havlíčkova Brodu: Komtesa Center, Masarykova 2853
 • Odměníme tě dle tvých schopností a tvého nasazení. Šikovné a aktivní lidi si umíme hýčkat.

Napiš nám o sobě pár řádků a spolu se životopisem nám je zašli na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Nebudeme se zlobit ani za zaslání odkazu na tvůj Linkedin nebo Github profil nebo odkaz na jiné sítě. Rádi se o tobě dozvíme něco víc.

Anebo ještě lépe. Stav se za námi podívat. Prohlédneš si kanceláře, poznáš tým a uvidíš na čem makáme.

brozura

Metodika Ergoprogress

Dokumenty ke stažení

Evaluační plán

stáhnout v pdf

Průběžná evaluační zpráva

stáhnout v pdf

Analýza výchozího stavu cílové skupina projektu

stáhnout v pdf

Metodika Ergoprogress

stáhnout v pdf

Analýza cílového stavu cílové skupiny

stáhnout v pdf

Závěrečná evaluační zpráva

stáhnout v pdf

Shrnutí sociální inovace

stáhnout v pdf

Rozumíme sociálnímu podnikání, a proto se opřete o naši poradenskou a vzdělávací podporu i naši zkušenost, protože je

 • Komplexní – nastavuje všechny podstatné části sociálního podniku
 • Efektivní – nastavuje vyzkoušené
 • Kvalitní – nastavuje úspěšné
 • Jednoduchá – nastavuje zvládnutelné
ergoeduka letak

Informační leták Vzdělávacího centra

Ergogrogess je příležitost pro všechny, kteří to myslí s integrací OZP opravdu vážně

vymezuje filozofii sociálního podniku
zavádí systém integrační personalistiky
uplatňuje obchodní a marketingové nástroje sociálního podnikání
nastavuje organizační strukturu
eviduje vnitřní předpisy
zapojuje CSR komunikaci

Pusťte ERGOPROGRESS do svého podnikání, pomůže vám vytvořit prostředí pro váš růst

 • Chybí vám filozofie rozvoje vašeho podniku?
 • Nepracujete s integrační personalistikou?
 • Potřebujete nastavit vhodnou organizační strukturu svého podnikání?
 • Nepracujete s obchodními nástroji ISP?
 • Nerealizujete společenské projekty?
 • Chcete začít sociálně podnikat?

Kontaktujte nás

      (+420) 469 660 912
     info@ergotep.cz

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.