ZVERIMEX a JÁ – první objednávky vyřizujeme již nyní

Projekt ZVERIMEX a JÁ je službou pro chovatele, B2B obchodní partnery, maloobchod a e-shop, kde prodáváme kvalitní sortiment a služby pro členy ČSCH a veřejnost. Široká nabídka umožní pohodlně nakoupit nejen jednotlivým zákazníkům všech věkových kategorií, ale také farmám, podnikatelům a firmám.

Kompletní krmivo pro králíky

V tomto krmivu jsou použity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt a podporují celkovou vitalitu zvířete. Složení: pšeničné otruby, vojtěškové úsušky, ječmen, sladový květ, luční seno, slunečnicový extrahovaný šrot, oves, sójový olej, uhličitan vápenatý, zdroj přírodní vlákniny, chlorid sodný, sójový extrahovaný šrot (GMO), dihydrogenfosforečnan vápenatý, výrobky ze zpracování koření a bylin 0,02 %.

Kompletní krmivo pro výstavní holuby

Ve složení tohoto krmiva jsou užity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt a podporují celkovou vitalitu zvířete. Složení: ječmen, kukuřice, sójový extrahovaný šrot (GMO), pšenice, sladový květ, slunečnicový extrahovaný šrot, sójový olej, uhličitan vápenatý, hrách, řepkový extrahovaný šrot, lněné semínko, chlorid sodný, dihydrogenfosforečnan vápenatý, výrobky ze zpracování bylin a koření 0,02 %, uhličitan sodný.

Kompletní krmivo pro výstavní morčata

Hlavním zdrojem krmiva je vláknina a současně je důležitou složkou kvalitní luční seno z podhůří Orlických hor. Vojtěška je zařazena pouze v minimální hodnotě a to pro zvýšení obsahu vlákniny a doplnění ideální hodnoty proteinů v krmivu. Složení: luční seno, pšeničné otruby, vojtěškové úsušky, sladový květ, slunečnicový extrahovaný šrot, hrách, uhličitan vápenatý, sójový olej, chlorid sodný.

Kompletní krmivo pro plemenné nosnice velkých plemen

Krmivo je určeno pro plemenné nosnice velkých plemen (od 21. týdne). Zkrmujte ad libitum. Zajistěte dostatek čisté napájecí vody. Zajišťuje ještě lepší využitelnost a stravitelnost živin díky uvolňování minerálních látek z jinak nestravitelných fytátů.

Kompletní krmivo pro odchov kuřat

Ve složení krmiva jsou užity rostlinné produkty, které příznivě ovlivňují dýchací a trávicí trakt a podporují celkovou vitalitu zvířete. Složení: pšenice, kukuřice, sójový extrahovaný šrot (GMO), ječmen, pšen. otruby, hrách, extrahovaný slunečnicový šrot, uhličitan vápenatý, sójový olej, dihydrogenfosforečnan vápenatý, chlorid sodný, výrobky ze zpracování koření a bylin 0,01 %.

objednavkovy formular

Text: Martin Alt

Kam dál

Nově v prodeji pracovní oděvy a nářadí

Nově v prodeji pracovní oděvy a nářadí

Od května je spuštěn prodej nově zařazeného sortimentu značek CERVA a FISKARS v Prodejním centru TESCOMA v Proseči. 

Číst dál

Květen ve ZVERIMEXU A JÁ

Květen ve ZVERIMEXU A JÁ

Měsíc květen, to je symbol kvetení a zrodu nového života. Májové deštíky sice ještě trochu zlobí, ale příroda je v rozpuku všude kolem nás.

Číst dál

Jarní kolo sbírky potravin

Jarní kolo sbírky potravin

Naše sociální služba se na vás těší v Tesco Česko Polička od 8:00 do 18:00.
Tak mrkněte, kde máte svůj nejbližší obchod ať můžete ke svému nákupu přihodit jakékoli zboží tuto sobotu 22. dubna a v on-line prostředí dokonce od 18. dubna do 2. května 2023.

Číst dál

Duben ve ZVERIMEXU A JÁ

Duben ve ZVERIMEXU A JÁ

Jaro je v plném proudu a panuje aprílové počasí. Otevírají se chovatelské burzy, trhy ptactva i zvířectva. Rozbíhá se prodej flóry i fauny exotické, domácí a chovatelských potřeb.

Číst dál