Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Kompletní fulfillment pro e-shopy na míru

Provedeme kohokoliv procesem krok za krokem

We have plenty of space

your goods will be under one roof, stored neatly and carefully. You have visibility and 100% control of your goods. Give yourself plenty of time for sales and marketing, whilst leaving the storage and distribution to us.

Komunikace je základ úspěchu

Call centrum je skvělým obchodním nástrojem a průvodcem zákaznické podpory. Je tak důležitou součástí samotného fulfillmentu. Kvalitním přístupem si vytváří spokojené zákazníky, kteří zde opakovaně nakupují a rádi se vracejí.

Péče o zákazníky

Back office e-shopu je důležitou součástí pro plynulý chod a rostoucí vývoj pro váš byznys. Zahrnuje nejen péči o zákazníka, ale mimo jiné kontroluje skladovou dostupnost zboží, veškeré objednávky a vyřizuje případné reklamace.

Zboží si od vás vyzvedneme

Pravidelné naskladňování zboží vyřešíme za vás! Naši zkušení řidiči jsou připraveni vyjet za každé situace a jsou přesní jako švýcarské hodinky. Zboží naložíme a následně odvezeme do našich skladů. Kromě vlastních aut spolupracujeme také s externími dopravci za zajímavé ceny.

S Jiřím porozumíte procesu na výbornou

Připravili jsme krátké video s Jiřím Černým, díky kterému nahlédnete do našich prostor. Tady se celá symfonie odehrává. Po vytvoření e-shopu na míru si pro produkty přijedeme vlastní dopravou a bezpečně je uskladníme. Z našich skladů je řidič přepraví, kam bude třeba. A administrativa nebo péče o zákazníka? To nechte na nás.

Naše služby

Naše benefity

18 let zkušeností
Vše na jednom místě
Tisíce m² skladovacích prostor
Poskytujeme náhradní plnění
Vlastní doprava
Flexibilita

Provedeme kohokoliv procesem krok za krokem

Kontaktujte nás

      (+420) 702 247 341
     resl.m@ergotep.cz

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.