Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Služby

Tomáš Obst je studentem 4. ročníku OA Olgy Havlové v Janských Lázních. Během praxí se dozvěděl, co se skrývá pod pokličkou sociálního podniku. Svěřil se, co pro něho znamená možnost pracovat, jaké má cíle a ambice či ho napadla myšlenka začít podnikat?

Ondra Vlasák, další ze studentů 4. ročníku OA Olgy Havlové, který absolvoval praxi v Ergotepu. Kdo mu v průběhu praxí pomáhal? Co se naučil na pozici v call centru a co vzkazuje lidem s hendikepem, kteří tvrdí, že pracovat nemohou?

Tereza Ryšlavá, studentka 4. ročníku OA Olgy Havlové v Janských Lázních nám prozradila, jak se poprvé cítila na praxi v sociálním podniku, jak jí bylo uzpůsobeno pracoviště, jaké absolvovala vzdělávací aktivity nebo kdo a co jí inspirovalo.

Rozpovídali jsme se s Jirkou Matějákem, studentem 4. ročníku OA Olgy Havlové, Janské Lázně. Jirka nám pověděl o průběhu své praxe, na jaké působil pozici, zda narazil na nějaké limity ohledně svého hendikepu a co se měl možnost naučit.

Všechna řešení jsou responzivní
Webové prezentace, které se přizpůsobí každému zařízení.

Mrknout na další reference

dumustudanky responzivne 2

Strana 1 z 4

  • On-line rezervační systém