Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pondělí 3. srpna 2020 jsme slavnostně otevřeli v pořadí již 22. Prodejní centrum TESCOMA, a to v Litomyšli. Najdete nás v centru tohoto krásného historického města, přímo na Smetanově náměstí čp. 39.

Interiér prodejny na první pohled zaujme přirozenou kombinací historických kleneb a moderního designu značky TESCOMA. Můžete se však těšit nejen na pohodlné nakupování v krásném interiéru, ale i široký sortiment zboží a milý personál, který vám se vším rád poradí. Jsme velmi rádi, že vznik tohoto Prodejního centra TESCOMA umožnil také vznik pěti nových pracovních míst pro osoby se zdravotním handicapem. Otevírací doba je od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin, v sobotu pak od 8:00 do 11:30 hodin. Čeká zde na vás nejen spousta nápadů a inspirace do domácnosti, ale také 20% sleva na všechen nezlevněný sortiment. Stačí od 6. do 8. srpna 2020 nakoupit nad 500 Kč.

Tým Ergotepu

litomysl02

litomysl03