Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Značkový e-shop TESCOMA vyhrál prestižní Cenu kvality v soutěži ShopRoku v kategorii KUCHYNĚ.

 

Značkový e-shop TESCOMA vyhrál prestižní Cenu kvality v soutěži ShopRoku v kategorii KUCHYNĚ. „S rostoucím počtem objednávek je stále náročnější udržet vysokou kvalitu našich služeb. Opětovné obhájení této ceny bereme jako důkaz, že se nám to pořád daří. Chtěl bych proto poděkovat nejen zákazníkům, ale i celému svému týmu a také společnosti Ergotep, která pro nás už 10 let provoz e-shopu spolehlivě zajišťuje,“ uvedl bezprostředně po převzetí ceny Radim Roženek, vedoucí oddělení online obchodu TESCOMY.

Nejkvalitnější, nejpopulárnější a nejzajímavější e-shopy českého internetu za uplynulý rok vyhlásila Heureka.cz ve čtvrtek 14. března 2019. Cenu kvality Heureka uděluje na základě hodnocení skutečných zákazníků, kteří nakoupili v roce 2018 v obchodech zapojených do služby „Ověřeno zákazníky“. V kategorii Kuchyně se na čelních příčkách objevuje značkový e-shop TESCOMA pravidelně, už od roku 2011.

 

shop roku 2018

 

 

Mgr. Pavlína Herynková