Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Webový expert 2018

Projekt IT útvaru družstva Ergotep pro žáky a studenty zná vítěze. Po celý školní rok se účastníci scházeli v učebně výpočetní techniky ZŠ Proseč, kde dostávali teoretickou i praktickou podporu při tvorbě vlastních webových prezentací.

Nechtěli průměr

Chtěli umět grafický design, zajímavý obsah, zrychlit načítání i zajistit návštěvnost. Učili je ti nejlepší a získali náskok.

Co a jak dělali

Webové stránky, které je bavili. Tvořili a vymýšleli každý své, co možná nejlepší.

Bez nápadu to nešlo

Měly ty správné v grafickém designu, ve výběru fotografií i dobrých textech. Bavilo je to, tak to šlo od ruky.

Soutěž a výhra

Zárukou úspěchu celého projektu Webový expert byli 4 nejlepší vytvořené webové stránky. Hlavní výhrou byl chytrý telefon, který získala slečna Lenka Dvořáková.

Děkujeme partnerům projektu, městu Proseč i ZŠ a MŠ Proseč.

www.webovyexpert.cz
www.facebook.com/webovyexpert

Kam dál

Sociální bydlení BOSNA otevírá své brány

Sociální bydlení BOSNA otevírá své brány

V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života, realizoval v letošním roce Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt „Sociální bydlení BOSNA“ ve městě Proseč.

Číst dál

Probíhají praxe, a co nám k nim studenti píší…

Probíhají praxe, a co nám k nim studenti píší…

Studenti z Obchodní akademie Olgy Havlové v Janských Lázní se již každoročně účastní odborných praxí ve družstvu invalidů Ergotep. A my s radostí zveřejňujeme a upřímně děkujeme všem, kdo byť jen řádku napsali a za praxe poděkovali. Prima, jen tak dál!

Číst dál

Prosečský Ergotep v Senátu Parlamentu ČR

Prosečský Ergotep v Senátu Parlamentu ČR

Na 70 pozvaných hostů dorazilo na seminář o Integračním sociálním podnikání - zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Číst dál

Paralympijští sportovci v Olbia 2018 Boccia Regional Open

Paralympijští sportovci v Olbia 2018 Boccia Regional Open

64 paralympijských sportovců z více než 15 evropských zemí. Množství je v tomto případě synonymem kvality, protože sardinská veřejnost viděla v akci nejlepší sportovce na evropské scéně včetně českých zástupců.

Číst dál