Fulfillment pro e-shopy - call centrum

Denně pomůžeme až několika stovkám zákazníků

Call centrem vás provede náš kolega Pavel.

Přemýšlíte v této nelehké ekonomické situaci nad svým byznysem, jak ho inovovat, jak do něj dostat další zdroje a zároveň sociální a ekonomický prospěch. Počínejte si ekonomicky chytře, zkuste do svých projektů a realizací zapracovat sociální podnikání.

Chytrá udržitelná ekonomika reaguje na změny v ekonomickém prostředí zaváděním projektů, produktů a realizací postavených na vícezdrojovém financování, přivádí do nich nové zdroje v kombinaci s řešením společenských problematik současnosti.

Chcete vědět víc? Tak pojďte na to

Typickým procesem chytré udržitelné ekonomiky je sociální podnikání. Nyní pojmenováváme dva základní druhy, obecné sociální podnikání a integrační sociální podnikání. Z hlediska práce se zdroji je velmi atraktivní integrační sociální podnikání, které má oproti obecnému sociálnímu podnikání již své zákonné financování.

Větší efektivita zdrojů pro optimalizaci výkonu a nové zdroje pro vaše podnikání

spoluprace s tescomou

Rozvíjíme svět prodejen

Díky našim zkušenostem s výstavbou prodejních center, máme nyní možnost podpořit další silnou značku, kterou je CERVA GROUP a.s., která je symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci. Zaměřuje se na používání osobně ochranných pracovních prostředů - pracovní oděvy, obuv, rukavice a mnoho dalšího. Jelikož na na trhu působí již 30 let, je třeba se posunout dále také v rámci prodejen, s čímž máme pomoci právě my.

B2B obchodování

Jedním ze zásadních bodů naší spolupráce je segment B2B, díky kterému oslovujeme klienty s nabídkou modelovanou přímo na míru. Jsme schopni vybavit potřeby malých podniků ale i velkých korporací s více než tisíci zaměstnanci. To vše zaštítěno v rámci náhradního plnění.

Vize

Společně s námi se CERVA zaměří na výstavbu vlastních prodejen, které budou rozprostřeny po celé České republice a kromě obchodu budou plnit také cíle sociální. I tyto obchody, jak je u našich projektů zvykem, jsou zaměřeny na vytváření kvalitních pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením.

mapa pct082017

Dobrý příklad pro ostatní

Spolupráce Ergotepu a CERVA Group je dobrým příkladem a výzvou pro ostatní podnikatelské subjekty k novému přístupu k problematice zaměstnávání osob zdravotně postižených. Vlastní projekt je pak dobrým příkladem integrační inovace.

Klient CERVA GROUP a.s.
Termín realizace 2021 - současnost
hardwaare

Hardware služby

V rámci služeb Ergotepu nabízíme využití řady flexibilních možností pro vaše firemní potřeby. Připravíme vám řešení pro rychlý a bezproblémový chod IT díky mnohaleté praxi v naší firmě. S možností čerpání náhradního plnění.

serverovna

Co nabízíme?

  • návrh, realizaci a správu
    aktivních síťových prvků, zabezpečení, kamerového systému a ozvučení
  • rozvod a terminaci strukturované kabeláže
  • návrh, realizaci a správu IT vybavení uživatelů
  • vzdálenou i onsite podporu
  • fakturaci s náhradním plněním

Motivujte zaměstnance

Motivace je klíčem větší produktivity práce vašich zaměstnanců. Odměňte je za jejich práci a dejte jim najevo vaši náklonnost pomoci věrnostního programu. Podpoříte jejich rozvoj a tím zvýšíte efektivitu práce. Mějte přidanou hodnotu, s kterou se můžete zviditelnit.

Potřebujete ochranné oděvy a pracovní pomůcky?

V rámci významného partnerství se společností CERVA vám dodáme veškerý sortiment jejich značky po celé ČR s možností čerpání náhradního plnění.

Bezpečnost a komfort na prvním místě. Provedeme audit vašeho současného stavu a zajistíme dodání oděvu s vaším brandem. Postaráme se o správnou edukaci uživatelů, tak aby se zvýšila bezpečnost práce a nedocházelo ke zraněním. Myslete na ochranu svých zaměstnanců. Dopřejte jim pohodlné a kvalitní ochranné oblečení splňující nejnovější nároky na pracovní módu.

Hlavní výhody

Podpora 12h denně, 7 dní v týdnu
Ročně zvýšíme prodej o desítky %
Spokojenost zákazníků
Desetitisíce telefonátů ročně
Tisíce strávených minut na telefonu denně
Stovky telefonický objednávek za měsíc
Call Centrum
Call Centrum1
Call Centrum2
Doprava3

Kontaktujte nás   Domluvit si schůzku

Navazující služby