Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Naši zaměstnanci jsou hlavním smyslem úspěšného podnikání

Provedeme kohokoliv procesem krok za krokem

We have plenty of space

your goods will be under one roof, stored neatly and carefully. You have visibility and 100% control of your goods. Give yourself plenty of time for sales and marketing, whilst leaving the storage and distribution to us.

Komunikace je základ úspěchu

Call centrum je skvělým obchodním nástrojem a průvodcem zákaznické podpory. Je tak důležitou součástí samotného fulfillmentu. Kvalitním přístupem si vytváří spokojené zákazníky, kteří zde opakovaně nakupují a rádi se vracejí.

Péče o zákazníky

Back office e-shopu je důležitou součástí pro plynulý chod a rostoucí vývoj pro váš byznys. Zahrnuje nejen péči o zákazníka, ale mimo jiné kontroluje skladovou dostupnost zboží, veškeré objednávky a vyřizuje případné reklamace.

Zboží si od vás vyzvedneme

Pravidelné naskladňování zboží vyřešíme za vás! Naši zkušení řidiči jsou připraveni vyjet za každé situace a jsou přesní jako švýcarské hodinky. Zboží naložíme a následně odvezeme do našich skladů. Kromě vlastních aut spolupracujeme také s externími dopravci za zajímavé ceny.

Kdo jsme?

Jsme firmou sídlící v malebném městečku Proseč. Naše podnikání je pestré a zabýváme se hned několika projekty, ať už se jedná o sociální či obchodní. Začali jsme v malé kotelně s montážními pracemi a čtyřmi zaměstnanci. Dnes jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Distribuce
Posvacime
Whatspot
Raeda

Jaká byla naše cesta?

Sociální inovace Ergoprogress
2018
Sociální inovace Ergoprogress
Zdravotní péče Ergomed
2017
Zdravotní péče Ergomed
Integrace v srdci Ergotepu
2016
Integrace v srdci Ergotepu

Reference

Tescoma
ČSOB
Hamé
Konto bariéry
SČMVD
Asociace společenské odpovědnosti

Pardubický kraj se systematicky věnuje rozvoji sociálního podnikání. Proto jsme navázali spolupráci s Ergotepem, jehož vedení velmi profesionálně poskytlo vzdělávání v této oblasti. Praktické zkušenosti Ergotepu byly přínosem i při přípravě dotačního programu kraje na podporu sociálního podnikání.

Ing. Pavel Šotola
radní Pardubického kraje pro sociální péči a neziskový sektor

 

Máte to k nám blízko

Sídlíme ve městě Proseč, v malebném Pardubickém kraji,
téměř uprostřed České republiky.

ergotep-hb-kraj
Kontaktujte nás