Naši zaměstnanci jsou hlavním smyslem úspěšného podnikání

Kdo jsme?

Jsme firmou sídlící v malebném městečku Proseč. Naše podnikání je pestré a zabýváme se hned několika projekty, ať už se jedná o sociální či obchodní. Začali jsme v malé kotelně s montážními pracemi a čtyřmi zaměstnanci. Dnes jsme stabilně rostoucí firmou, která je každým rokem silnější. Z rodinného podniku se stala firma, která zaměstnává přes 300 zaměstnanců a z toho 85 % je OZP.

Řešíme otázku společenské odpovědnosti. Vzděláváme firmy a veřejnost v oblasti sociálního sektoru. Víme, že kvalitu naší práce vytvářejí samotní zaměstnanci a jsme na ně náležitě hrdí!

Distribuce
Posvacime
Whatspot
Raeda

Projekt e-shopu Raeda byl ukončen

Pro podporu zakoupených produktů kontaktujte prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Projekt e-shopu Hamé byl ukončen

Pro podporu zakoupených produktů kontaktujte prosím Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo vyplňte kontaktní formulář níže.

Profesionálně. Kreativně. Pro vás.

V rámci rozšiřování portfolia činností Ergotepu vám nabízíme servis a opravy zahradní techniky, aby se vaše zahrada pyšnila kvalitní úpravou. Naše praxe = vaše jistota, že budete mít vždy k dispozici spolehlivé pomocníky.

Vlastníte e-shop od Shoptetu? Potom jste na správném místě. Spolupracujeme se společností Shoptet, jedním z největších poskytovatelů e-shopů v republice. Chceme, aby vaše podnikání bylo co nejjednodušší, proto jsme společně vytvořili doplněk, který spojuje bezstarostnou administrativu skladového hospodářství a fulfillment jako takový. Zajistíme veškerý proces od přijetí objednávky po dodání zboží ke koncovému zákazníkovi. Mějte vše pod kontrolou a na jednom místě.

Jaké jsou vlastnosti doplňku?

Potřebujete se soustředit na váš byznys a zdokonalovat svůj podnikatelský záměr? Poskytneme vám potřebný čas a uvolníme ruce. Doplněk umožňuje automaticky stahovat objednávky. Synchronizuje naše skladové zásoby s vaším e-shopem od Shoptetu. Vše budete mít přehledně pod kontrolou.

Jak doplněk aktivovat?

Pokud se vám doplněk zamlouvá, můžete si ho objednat na našich webových stránkách Shoptetu, kde se dozvíte veškeré informace.

Dle smluvního ceníku: cena/mj
Náklady na dopravu (Česká pošta, GLS, Zásilkovna, DPD,…) 0
Distribuce = naskladnění, vyskladnění, zabalení, odeslání za balík 65 Kč
Obalový materiál za balík 20 Kč
Skladování paletových míst za měsíc, 1 umístění 160 Kč
Skladování regálových míst za měsíc, 1 umístění 45 Kč
Zpracování reklamací, 1 ks 200 Kč

Reference

Tescoma
ČSOB
Hamé
Konto bariéry
SČMVD
Asociace společenské odpovědnosti

Pardubický kraj se systematicky věnuje rozvoji sociálního podnikání. Proto jsme navázali spolupráci s Ergotepem, jehož vedení velmi profesionálně poskytlo vzdělávání v této oblasti. Praktické zkušenosti Ergotepu byly přínosem i při přípravě dotačního programu kraje na podporu sociálního podnikání.

Ing. Pavel Šotola
radní Pardubického kraje pro sociální péči a neziskový sektor

 

Máte to k nám blízko

Sídlíme ve městě Proseč, v malebném Pardubickém kraji,
téměř uprostřed České republiky.

ergotep-hb-kraj
Kontaktujte nás