pracovní oděvy

Partnerství se společností CERVA

V rámci B2B dodáme veškerý sortiment jejich značky po celé ČR s možností čerpání náhradního plnění.

Symbol bezpečnosti a pohodlí při práci

Společně přispíváme ke zvýšení ochrany lidského zdraví a umíme se přizpůsobit vašim potřebám. Dodáváme uživatelům správné osobní ochranné pracovní prostředky, které poskytují maximální bezpečí a komfort.

  • 1 550 ochran hlavy
  • 1 100 druhů rukavic
  • 250 postrojů a karabin
  • 1 600 oděvů
  • 700 modelů obuvi

První retailová prodejna CERVA se otevřela zákazníkům v Chrudimi

vchod do prodejny

Nově otevřená prodejna v Chrudimi je pro nás pouze první vlaštovka a vstup do retailu, další prodejny budou následovat. Už dnes však můžeme říct, že začínáme pracovat na přípravě další prodejny, o které vás budeme brzy více informovat.

vchod do prodejny

Po slavnostním přestřižení pásky byla návštěvníkům představena celá prodejní jednotka, dále zázemí zaměstnanců, které je bezbariérové a je přizpůsobeno i vozíčkářům. Byl prezentován rozsáhlý sortiment od značky CERVA.

Těšíme se na vaši návštěvu.

Klient CERVA GROUP, a.s.
Termín realizace 2021 - současnost
Spojením vzájemné spolupráce CERVA GROUP a společnosti ERGOTEP, se nám podařilo zajistit pro zákazníka a firmy maximální spokojenost s nákupem osobních ochranných pracovních prostředků v největší prodejně ve východních Čechách. Jsem moc rád, že se podařilo v náročném roce 2021 otevřít první prodejnu CERVA v Chrudimi na ploše 250 m². Jedná se o první model spolupráce mezi sociálním podnikem a velkou firmou na trhu ČR s OOPP. Tím se nám podařilo vytvořit několik pracovních míst pro OZP na trhu a i v rámci spolupráce prodeje B2B do firem, podpořit práci několika zaměstnancům v Ergotepu. Věřím, že další místa nových prodejen budou následovat a celková spolupráce se bude rozvíjet.

Filip Tryzna
Obchodní manažer pro ČR CERVA

14 poboček

4 kontinenty

30 let ochrany zdraví