Poradenství

egt

Jsme tu pro Vás pět let

Jsme vzdělávací centrum prosečské firmy Ergotep. 7. prosince 2012 začala naše cesta, která dnes vede k mnoha desítkám lidí. Předáváme vše, co známe a co denně používáme v praxi v několika oblastech.
skoleni 1

Odborné kurzy

Připravíme vás na dráhu v sociálním podnikání, proškolíme v oblasti soft skills, odborně provedeme kurzem IT. Jako jediní nabízíme manažerskou akademii sociálního podnikání.
terc

Předáme vám know-how

Předvedeme vám, jak to chodí u nás v Ergotepu. Ukážeme vám, jak důležité je nalézt pro každého pracovníka místo odpovídající jeho schopnostem a zdravotním možnostem a jak mu vytvořit vhodné pracovní podmínky.

skoleni

Proškolíme vaše zaměstnance i manažery

Personalistikou to nekončí. Naše vzdělávací centrum Ergoeduka poskytuje širokou škálu vzdělávacích aktivit, které prohloubí vaše znalosti a dovednosti v sociálním podnikání. Zajistíme školení a praxi i pro vaše zaměstnance, kteří se pak stanou hnacím motorem vaší firmy.

konzultace

Konzultujeme a radíme

Pomůžeme vám nastavit firemní procesy,  nalézt nápady na své projekty, definovat cíle a naplňovat je. Budeme vaším průvodcem na cestě za úspěšnou sociální firmou a rádcem v oblasti legislativy i CSR aktivit.

  • Jak zaměstnat OZP a zavést efektivní řízení lidských zdrojů.
  • Jak se vyznat ve složité a stále se měnící legislativě.
  • Jak založit a rozvíjet sociální firmu.
  • Jak komunikovat s obchodními partnery.
  • Jak sestavit business plán.

Kontaktujte nás

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.