Řidič

Máte elán a odhodlání? Staňte se součástí našeho týmu Ergotep, družstva invalidů. Jsme moderní integrační podnik, lídr v sociálním podnikání v ČR, který pomáhá osobám se zdravotním postižením s integrací na chráněný trh práce.

Pracovní místo je vhodné pro OZP.

Jaká bude vaše náplň práce?

  • návoz zboží, rozvoz zásilek
  • pravidelná údržba a čistota vozidel-
  • odstraňování drobných závad na vozidlech
  • dle potřeby zajištění oprav vozidel v servisech
  • pomoc při zajištění svozu a rozvozu pracovníků

Co od vás očekáváme?

  • řidičský průkaz sk. C+E
  • praxe v řízení min. 2 roky
  • trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • profesní průkaz řidiče

Co vám nabízíme?

  • perspektivní zaměstnání v příjemném kolektivu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • profesní i osobní růst
  • slevu na zboží Tescoma

Nástup dohodou
Hrubá mzda 120 Kč/hod.

Doplňující informace

Název pozice: řidič
Zaměstnavatel: ERGOTEP, družstvo invalidů
Oblast výkonu práce: Proseč (místo pracoviště - Zábořská 93, Záboří, 539 44 Proseč)
Nejnižší požadované vzdělání: střední odborné vzdělání s výučním listem
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Pracovní úvazek: plný

Napište nebo volejte a získejte další informace.

Vyplňte kontaktní formulář, případně přiložte životopis. Do druhého dne zareagujeme na Vaše dotazy. Nebo volejte pro okamžitou reakci. Kolegyně ráda odpoví na Vaše dotazy.

    Lenka Nováková
      (+420) 469 660 912

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.