Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Značka Raeda se prezentuje na portálu Mladý Podnikatel.cz

O brandu Raeda se již dozvěděl také zakladatel webového portálu Mladý podnikatel, Jiří Rostecký. Jeho hosty v dalším dílu pořadu byli Ing. Jiří Černý, generální ředitel družstva invalidů Ergotep a Jan Prokeš, jednatel KomTeSy spol. s r. o. Ti se v rozhovoru rozpovídali o produktech a službách skupiny Ergotep, které nabízí firmám. Pomáhají jim, jak s tvorbou e-shopu, tak s distribucí a logistikou, back officem a mnoha dalšími činnostmi. Společně také provozují vlastní e-shop Raeda.cz a vyvíjí dokonce speciální chytrý invalidní vozík. V tématech rozebrali, jak celý e-shop Raeda.cz vznikl a jak probíhá výroba vlastního produktu.

Video ke zhlédnutí na webu MladýPodnikatel.cz.

Text: Jan Forbelský

Kam dál

Čtvrté vydání Ergonovin letí k vám

Čtvrté vydání Ergonovin letí k vám

Uteklo to jako voda a my pro vás máme další vydání firemních novin. Na co se můžete těšit tentokrát?

Číst dál

Ergotep na MediaGuru

Ergotep na MediaGuru

Mnohaletou spolupráci družstva Ergotep a společnosti TESCOMA skvěle popsal Radim Roženek, vedoucí oddělení on-line obchodu ze zlínské TESCOMY na nedávné konferenci Eshopista.

Číst dál

Hrajeme fair play

Hrajeme fair play

Fair play, znamená rovná hra, čistá hra. Nový partner, se kterým již téměř dva měsíce družstvo Ergotep společně pomáhá má jméno: Fairshop.cz

Číst dál

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné je udělována zaměstnancům nebo spolupracovníkům skupiny Ergotep, kteří dokázali svým mimořádným činem zachránit lidský život, nebo svým lidským přístupem a konáním poskytli výjimečnou pomoc člověku v nouzi.

Číst dál