Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Třetí Ergonoviny se představují

S novým měsícem přichází také další vydání firemních novin. Jaká témata na vás čekají v třetím vydání?

V zářijovém vydání Ergonovin si přečtete o kamenech, které byly položeny před Ergotepem a s nimi spojenou historii Kopperlovy rodiny. Dále představujeme novou zaměstnankyni Bc. Annu Marii Blažkovou a e-shop Velký košík. Vracíme se k projektu Raeda, projekt Do praxe bez bariér nám tentokrát popíše svýma očima stážistka Tereza Ryšlavá. Josef Vaňous nám shrne první rok provozu chalupy Sokolík a podnikneme i nevšední výlet se sociální službou. Posvačíme sladkou tečku na závěr, recept na šlehačkovou bábovku.

Věříme, že i třetí číslo vás potěší.

Text: Martin Alt

stažení pdf ERGONOVIN

Kam dál

Ergotep na MediaGuru

Ergotep na MediaGuru

Mnohaletou spolupráci družstva Ergotep a společnosti TESCOMA skvěle popsal Radim Roženek, vedoucí oddělení on-line obchodu ze zlínské TESCOMY na nedávné konferenci Eshopista.

Číst dál

Hrajeme fair play

Hrajeme fair play

Fair play, znamená rovná hra, čistá hra. Nový partner, se kterým již téměř dva měsíce družstvo Ergotep společně pomáhá má jméno: Fairshop.cz

Číst dál

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné

Cena Mgr. Lenky Pokorné je udělována zaměstnancům nebo spolupracovníkům skupiny Ergotep, kteří dokázali svým mimořádným činem zachránit lidský život, nebo svým lidským přístupem a konáním poskytli výjimečnou pomoc člověku v nouzi.

Číst dál

Značka Raeda se prezentuje na portálu Mladý Podnikatel.cz

Značka Raeda se prezentuje na portálu Mladý Podnikatel.cz

Sledujte na webu MladýPodnikatel.cz: Výroba hmotného produktu, tvorba e-shopu a práce s invalidy | Jiří Černý a Jan Prokeš

Číst dál