Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

ZDARMA webinář Jak zkrotit firemní agendu odkudkoli pomocí G Suite

Opusťte éru zasekaných videohovorů a neprofesionálního „haló, slyšíme se?“ Éru přeposílání souborů, „final final“, „final opravdu final!“ a éru, kdy vám odcházející zaměstnanci mohli odnést důležitá data na flashce. Pojďte do toho s námi! Vezmeme si na starost technickou i lidskou stránku věci. Nadchneme pro G Suite celou firmu. Od ajťáků až po recepci.

Bezplatný webinář Jak zkrotit firemní agendu odkudkoli pomocí G Suite,

pondělí 30. 3. 2020 od 15:00 hodin a středa 1. 4. 2020 od 9:00 hodin.

Více najdete na Facebooku Hubbr a webu hubbr.cz

Kam dál

Prodejní centrum TESCOMA v Litomyšli

Prodejní centrum TESCOMA v Litomyšli

V pondělí 3. srpna 2020 jsme slavnostně otevřeli v pořadí již 22. Prodejní centrum TESCOMA, a to v Litomyšli. Najdete nás v centru tohoto krásného historického města, přímo na Smetanově náměstí čp. 39.

Číst dál

Představujeme Ergonoviny

Představujeme Ergonoviny

Jsme moc rádi, že s vámi můžeme sdílet informace a zážitky nejen prostřednictvím sociálních sítí, ale nově také díky firemním novinám, které nyní spatřily světlo světa.

Číst dál

Ministryně Maláčová navštívila Ergotep

Ministryně Maláčová navštívila Ergotep

Ani v den svých narozenin ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová z ČSSD nezahálela, vyjela do Pardubického kraje. Zastavila se i v prosečském Ergotepu.

Číst dál

Raeda: Pomůžeme vám zpříjemnit život. S námi budete připraveni!

Raeda: Pomůžeme vám zpříjemnit život. S námi budete připraveni!

Raeda se specializuje na výrobu komponentů a doplňků pro vozíčkáře. Dávají důraz na kvalitní zpracování a vysokou funkčnost. Všechny produkty Raedy jsou české výroby, vyvinuty ve spolupráci s předními českými odborníky. Na toto téma jsme vyzpovídali generálního ředitele Ergotepu, družstva invalidů, pana Ing. Jiřího Černého.

Číst dál