Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ergotep potvrdil spolupráci s Pardubickým krajem na rok 2020

Cílem projektu je transfer dobré praxe a know-how. Hlavní oblasti, na které se projekt zaměřuje, jsou: podpora rozvoje cestovního ruchu, školství a sociálních věcí.

Družstvo invalidů Ergotep bylo založeno v roce 2003. Dnes je Ergotep považován za jednoho z leaderů integračního sociálního podnikání nejen v ČR, ale i v Evropě. Jeho unikátností je vlastní know-how nazývané Ergoprogress. Tento přístup se vyznačuje vysokou efektivitou sociálního byznysu a zároveň vysokou přidanou hodnotou v oblasti integrace osob se zdravotním postižením. Ergotep je držitelem několika prestižních společenských ocenění a certikován známkou Práce postižených.

Kam dál

ŽIVOT V BOSNĚ

ŽIVOT V BOSNĚ

V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života realizoval Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt výstavby bezbariérového sociálního bydlení pro cílovou skupinu osob mimo jiné i se zdravotním postižením. První rok provozu má za sebou a nájemci jsou rádi, že bydlí.

Číst dál

PF 2020

PF 2020

Přejeme Vám, abyste prožili klidné svátky a úspěšně vstoupili do roku 2020.

Číst dál

Ergotep potvrdil spolupráci s Pardubickým krajem na rok 2020

Ergotep potvrdil spolupráci s Pardubickým krajem na rok 2020

Předseda družstva Ergotep a zástupci Pardubického kraje potvrdili spolupráci včetně realizace v projektu Výměna zkušeností v oblasti cestovního ruchu, školství a sociálních věcí na základě dobré praxe.

Číst dál

Ergotep převzal známku Práce postižených

Ergotep převzal známku Práce postižených

„Jsme rádi, že jsme mohli ochrannou známku v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR převzít, projít systémem hodnocení nebylo snadné, ale jsme moc rádi, že jsme do toho šli. Věřím, že je to dobrý důkaz, že i zaměstnanci s handicapem přinášejí kvalitní a absolutně konkurenceschopné výrobky a služby,“ řekl po předání známky Petr Herynek, předseda družstva invalidů Ergotep.

Číst dál