Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Ergotep potvrdil spolupráci s Pardubickým krajem na rok 2020

Cílem projektu je transfer dobré praxe a know-how. Hlavní oblasti, na které se projekt zaměřuje, jsou: podpora rozvoje cestovního ruchu, školství a sociálních věcí.

Družstvo invalidů Ergotep bylo založeno v roce 2003. Dnes je Ergotep považován za jednoho z leaderů integračního sociálního podnikání nejen v ČR, ale i v Evropě. Jeho unikátností je vlastní know-how nazývané Ergoprogress. Tento přístup se vyznačuje vysokou efektivitou sociálního byznysu a zároveň vysokou přidanou hodnotou v oblasti integrace osob se zdravotním postižením. Ergotep je držitelem několika prestižních společenských ocenění a certikován známkou Práce postižených.

Kam dál

ZDARMA webinář Jak zkrotit firemní agendu odkudkoli pomocí G Suite

ZDARMA webinář Jak zkrotit firemní agendu odkudkoli pomocí G Suite

Rozhodli jste se přejít na G Suite? Správná volba! Balík on-line aplikací (pošta, kalendář, sdílený disk, dokumenty, videohovory), který vám umožní pracovat kdekoliv a z libovolného zařízení. Budete konečně spolupracovat bezpečně a efektivně, aniž by vás omezovala technologie.

Číst dál

Pracovníci Ergotepu se halí do roušek, jdou příkladem

Pracovníci Ergotepu se halí do roušek, jdou příkladem

Člověk si připadá chvíli zvláštně, protože na ni není zvyklý, ale po chvilce si na roušku ani nevzpomene. Nošení roušek je to nejmenší, co ke zvládnutí nelehké situace můžeme navzájem udělat. Chráníte ostatní, ale i sebe.

Číst dál

COVID-19

COVID-19

Ergotep družstvo invalidů sleduje on-line aktuální pokyny státní správy ohledně preventivních opatření kvůli COVID-19. Primárně je nezbytné, aby se každý seznámil s aktuálními pokyny a doporučeními Ministerstva zdravotnictví a orgánů ochrany veřejného zdraví.

Číst dál

READY FOR RAEDA

READY FOR RAEDA

Vychytejte české produkty RAEDA, s citem pro design a inovaci do posledního detailu.

Číst dál