Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Cena Age Management Excellence Award 2019

 

Programová rada ocenila společnost Ergotep druhým nejvyšším počtem hlasů za příkladný přístup k age managementu, tedy k řízení lidí a jejich rozvoji s ohledem na věk, na pracovišti.

Třetí ročník proběhl 27. − 28. března 2019 v Praze. Ocenění Age Management Excellence Award 2019 bylo předáno během konference „Nové technologie: příležitost nebo výzva pro stárnoucí populaci?“

Z hlediska udržení starších pracovníků na trhu práce je využití konceptu age managementu velmi užitečným nástrojem, což dokládají zkušenosti zemí s praxí dlouhou desítky let, jako jsou Finsko či Německo. Mezinárodně uznávaný odborník a „guru“ konceptu profesor Juhani Ilmarinen z Finska, který představil své výzkumy již během prvního ročníku konference, je od roku 2017 členem Programové rady konference. V České republice je uplatňování principu „age managementu“ stále ještě na počátku a organizátoři konference se domnívají, že příklady pozitivní praxe je třeba ukazovat a oceňovat.

2018 – Správa železniční dopravní cesty, s. o.

excellence award 2019

 

Zástupce oceněné firmy převzal cenu z rukou Miss World 2006 Taťány Gregor Kuchařové, předsedkyně správní rady nadace Krása pomoci, a Jana Lormana, ředitele komunitního centra pro seniory a jejich blízké Život 90.

Mgr. Pavlína Herynková

Kam dál

ŽIVOT V BOSNĚ

ŽIVOT V BOSNĚ

V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života realizoval Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt výstavby bezbariérového sociálního bydlení pro cílovou skupinu osob mimo jiné i se zdravotním postižením. První rok provozu má za sebou a nájemci jsou rádi, že bydlí.

Číst dál

PF 2020

PF 2020

Přejeme Vám, abyste prožili klidné svátky a úspěšně vstoupili do roku 2020.

Číst dál

Ergotep potvrdil spolupráci s Pardubickým krajem na rok 2020

Ergotep potvrdil spolupráci s Pardubickým krajem na rok 2020

Předseda družstva Ergotep a zástupci Pardubického kraje potvrdili spolupráci včetně realizace v projektu Výměna zkušeností v oblasti cestovního ruchu, školství a sociálních věcí na základě dobré praxe.

Číst dál

Ergotep převzal známku Práce postižených

Ergotep převzal známku Práce postižených

„Jsme rádi, že jsme mohli ochrannou známku v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR převzít, projít systémem hodnocení nebylo snadné, ale jsme moc rádi, že jsme do toho šli. Věřím, že je to dobrý důkaz, že i zaměstnanci s handicapem přinášejí kvalitní a absolutně konkurenceschopné výrobky a služby,“ řekl po předání známky Petr Herynek, předseda družstva invalidů Ergotep.

Číst dál