Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sociální bydlení BOSNA

V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života realizuje v letošním roce Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt “Sociální bydlení BOSNA”. Cílem je postavit a následně provozovat bezbariérové bydlení pro cílovou skupinu osob mimo jiné i se zdravotním postižením.

Po úspěšném vyřízení všech formalit začala v letošním roce samotná stavba, respektive přestavba bývalého objektu hostince na nové sociální bydlení. Během letních prázdnin se podařilo dát stavbu pod střechu, do konce září by měla být stavba dokončena a následně budeme žádat o kolaudaci. S počátkem nového roku budou byty obsazovány nájemníky.
Ergotep CSR Institut, o. p. s. těší zájem o nové bydlení z řad zaměstnanců družstva Ergotep, pro které bude bezbariérovost bytů jistě výhodou. Snahou neziskové organizace je tak v rámci regionu začlenit zdravotně postižené spoluobčany do běžného života.

Aktuálně nabízíme jeden volný byt, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží, dispozice bytu je 1+kk, pyšní se rozlohou příjemných 40 ㎡ a čeká jenom na vás. Pro více informací kontaktujte JUDr. Pavla Nádvorníka na telefonním čísle 606 097 201.

Více na www.ergotepcsr.cz

Bosna02
Bosna03
Bosna04
Bosna05
Bosna06
Bosna07

Kam dál

Předáváme zkušenosti začínajícím

Předáváme zkušenosti začínajícím

24. dubna 2019 se na půdě Ministerstva práce a sociálních věcí uskutečnil další z podpůrných seminářů v rámci projektu „Podpora sociálního podnikání v ČR pokračuje,“ tentokrát na téma Integrace a podpora zaměstnanců sociálních podniků. Seminář byl určen především pro nové a začínající sociální podnikatele, kteří se chtějí dozvědět zajímavé informace z oblasti integrace zaměstnanců cílových skupin.

Číst dál

Ceny SDGs 2019

Ceny SDGs 2019

Nechybíme mezi 213 projekty v Cenách SDGS. Naše planeta se potýká s ekonomickými, sociálními a environmentálními problémy. Cíle udržitelného rozvoje definují globální priority, které pomohou tyto světové problémy řešit. Družstvo Ergotep prostřednictvím svých investic, vývojem inovavativních řešení i zavedenou obchodní a společenskou praxí podporuje udržitelný rozvoj.

Číst dál

Projekt Do praxe bez bariér, a co nám k tomu studenti píší…

Projekt Do praxe bez bariér, a co nám k tomu studenti píší…

Studenti z Obchodní akademie Olgy Havlové v Janských Lázní se účastnili přednášky o integračním sociálním podnikání, kterou vedli gentlemani Bc. Petr Herynek, předseda družstva Ergotep a Ing. Antonín Nekvinda ze Sdružení Neratov. S radostí zveřejňujeme a děkujeme za pěkná slova.

Číst dál

ZAMĚSTNANEC ROKU 2018

ZAMĚSTNANEC ROKU 2018

Víťa a Martina, zaměstnanci z Ergotepu obstáli v silné konkurenci, děkujeme! Již po osmé byly 26. března 2019 na Staroměstské radnici v Praze rozdány tituly ZAMĚSTNANCE ROKU 2018 lidem se zdravotním postižením z chráněného a otevřeného trhu práce.

Číst dál