Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sociální bydlení BOSNA

V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života realizuje v letošním roce Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt “Sociální bydlení BOSNA”. Cílem je postavit a následně provozovat bezbariérové bydlení pro cílovou skupinu osob mimo jiné i se zdravotním postižením.

Po úspěšném vyřízení všech formalit začala v letošním roce samotná stavba, respektive přestavba bývalého objektu hostince na nové sociální bydlení. Během letních prázdnin se podařilo dát stavbu pod střechu, do konce září by měla být stavba dokončena a následně budeme žádat o kolaudaci. S počátkem nového roku budou byty obsazovány nájemníky.
Ergotep CSR Institut, o. p. s. těší zájem o nové bydlení z řad zaměstnanců družstva Ergotep, pro které bude bezbariérovost bytů jistě výhodou. Snahou neziskové organizace je tak v rámci regionu začlenit zdravotně postižené spoluobčany do běžného života.

Aktuálně nabízíme jeden volný byt, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží, dispozice bytu je 1+kk, pyšní se rozlohou příjemných 40 ㎡ a čeká jenom na vás. Pro více informací kontaktujte JUDr. Pavla Nádvorníka na telefonním čísle 606 097 201.

Více na www.ergotepcsr.cz

Bosna02
Bosna03
Bosna04
Bosna05
Bosna06
Bosna07

Kam dál

Sociální bydlení BOSNA otevírá své brány

Sociální bydlení BOSNA otevírá své brány

V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života, realizoval v letošním roce Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt „Sociální bydlení BOSNA“ ve městě Proseč.

Číst dál

Probíhají praxe, a co nám k nim studenti píší…

Probíhají praxe, a co nám k nim studenti píší…

Studenti z Obchodní akademie Olgy Havlové v Janských Lázní se již každoročně účastní odborných praxí ve družstvu invalidů Ergotep. A my s radostí zveřejňujeme a upřímně děkujeme všem, kdo byť jen řádku napsali a za praxe poděkovali. Prima, jen tak dál!

Číst dál

Prosečský Ergotep v Senátu Parlamentu ČR

Prosečský Ergotep v Senátu Parlamentu ČR

Na 70 pozvaných hostů dorazilo na seminář o Integračním sociálním podnikání - zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Číst dál

Paralympijští sportovci v Olbia 2018 Boccia Regional Open

Paralympijští sportovci v Olbia 2018 Boccia Regional Open

64 paralympijských sportovců z více než 15 evropských zemí. Množství je v tomto případě synonymem kvality, protože sardinská veřejnost viděla v akci nejlepší sportovce na evropské scéně včetně českých zástupců.

Číst dál