V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života realizuje v letošním roce Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt “Sociální bydlení BOSNA”.

V rámci podpory integrace osob se zdravotním postižením do pracovního i společenského života realizuje v letošním roce Ergotep CSR Institut, o. p. s. projekt “Sociální bydlení BOSNA”. Cílem je postavit a následně provozovat bezbariérové bydlení pro cílovou skupinu osob mimo jiné i se zdravotním postižením.

Po úspěšném vyřízení všech formalit začala v letošním roce samotná stavba, respektive přestavba bývalého objektu hostince na nové sociální bydlení. Během letních prázdnin se podařilo dát stavbu pod střechu, do konce září by měla být stavba dokončena a následně budeme žádat o kolaudaci. S počátkem nového roku budou byty obsazovány nájemníky.
Ergotep CSR Institut, o. p. s. těší zájem o nové bydlení z řad zaměstnanců družstva Ergotep, pro které bude bezbariérovost bytů jistě výhodou. Snahou neziskové organizace je tak v rámci regionu začlenit zdravotně postižené spoluobčany do běžného života.

Aktuálně nabízíme jeden volný byt, který se nachází ve druhém nadzemním podlaží, dispozice bytu je 1+kk, pyšní se rozlohou příjemných 40 ㎡ a čeká jenom na vás. Pro více informací kontaktujte JUDr. Pavla Nádvorníka na telefonním čísle 606 097 201.

Více na www.ergotepcsr.cz

Bosna02
Bosna03
Bosna04
Bosna05
Bosna06
Bosna07