Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

CZ

Provedeme kohokoliv procesem krok za krokem

We have plenty of space

your goods will be under one roof, stored neatly and carefully. You have visibility and 100% control of your goods. Give yourself plenty of time for sales and marketing, whilst leaving the storage and distribution to us.

Komunikace je základ úspěchu

Call centrum je skvělým obchodním nástrojem a průvodcem zákaznické podpory. Je tak důležitou součástí samotného fulfillmentu. Kvalitním přístupem si vytváří spokojené zákazníky, kteří zde opakovaně nakupují a rádi se vracejí.

Péče o zákazníky

Back office e-shopu je důležitou součástí pro plynulý chod a rostoucí vývoj pro váš byznys. Zahrnuje nejen péči o zákazníka, ale mimo jiné kontroluje skladovou dostupnost zboží, veškeré objednávky a vyřizuje případné reklamace.

Zboží si od vás vyzvedneme

Pravidelné naskladňování zboží vyřešíme za vás! Naši zkušení řidiči jsou připraveni vyjet za každé situace a jsou přesní jako švýcarské hodinky. Zboží naložíme a následně odvezeme do našich skladů. Kromě vlastních aut spolupracujeme také s externími dopravci za zajímavé ceny.

Pokud víte, že neplníte povinný podíl zaměstnávání OZP, kontaktujte nás.
Místo odvodu do státního rozpočtu získáte hodnotné řešení v podobě náhradního plnění.

Jak by měl odběratel postupovat

1
Ověřte si, zda váš dodavatel náhradního plnění je v elektronické evidenci MPSV, jaký má celkový limit (roční objem náhradního plnění) a zda může pro dané období plnit. Případně si vyberte jiného ze seznamu dodavatelů náhradního plnění.
2
Zaregistrujte se jako odběratel náhradního plnění na portálu MPSV a mějte své náhradní plnění pod kontrolou.
3
Pohlídejte si, že vám do 30 dnů od zaplacení přijde potvrzovací e-mail o zaevidování dokladu do Evidence náhradního plnění.
4
Pokud budete využívat náhradní plnění i pro následující roky, doporučujeme najít si prověřeného dodavatele a smluvně si rezervovat potřebný objem a termíny dodání náhradního plnění na takové dodávky zboží nebo služeb, které přinesou vašemu byznysu co největší efektivitu.

Efektivita náhradního plnění

Náhradní plnění nemusí být jen předražená dodávka služeb a zboží, která sice splní zákonnou povinnost, avšak nebude pro odběratele efektivní vzhledem k možnostem získat stejné plnění od chráněného trhu za cenu obvyklou.
V rámci dlouhodobé a vzájemně výhodné spolupráce realizujeme s odběrateli inovativní projekty, kde odběratel za obvyklou cenu získá přidanou hodnotu, spočívající v podpoře zvýšení jeho prodeje (např. zavedením nových prodejních kanálů v externím prostředí) nebo přímou úsporu jeho nákladů (např. převzetím vhodného procesu odběratele do externího zpracování).
Náhradní plnění se pro vás pak stává bonusem navíc, který spolu s dobrou CSR komunikací znásobí výsledky a efektivitu vaší práce.

Máte přání?

Kontaktujte nás. Individuálně vám poradíme a sestavíme nabídku odběru na míru.

     Ing. Andrej Galko

     (+420) 721 035 622

    galko.a@ergotep.cz
Andrej Galko

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.