Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Služby

Všechna řešení jsou responzivní
Webové prezentace, které se přizpůsobí každému zařízení.

Mrknout na další reference

dumustudanky responzivne 2

Zůstaňte s námi ve hře

Soubor všech nástrojů sociálního podniku, které jsou potřeba k přípravě a vykonávání pracovní pozice. Nejenže komplexní integrace umožňuje každému zdravotně znevýhodněnému zaměstnanci výkon pracovní činnosti, ale zároveň dokáže řešit i jeho mimopracovní potřeby jako například ubytování, dopravu do zaměstnání nebo volnočasové aktivity.

Praxe probíhá formou teoretické přípravy ve vlastním vzdělávacím centru a formou praktické výuky na vybraných pracovištích podle ověřené metodiky. Žákům se po celou dobu praxe věnují mentoři s mnohaletými pracovními zkušenostmi.

Cílem je umožnit žákům ověřit si teoretické znalosti ze škol a získat reálnou představu práce v chráněném pracovním prostředí.

Proč praxe v ERGOTEPU?

  • ERGOTEP umí poskytnout skutečnou praxi
  • má vhodné podmínky pro OZP včetně bezbariérovosti
  • k dispozici je vlastní vzdělávací centrum s bohatou nabídkou dalšího vzdělávání
  • účastník si jako benefit odnáší vlastní seberealizační záměr

Praxe lze domlouvat individuálně nebo ve spolupráci se školou účastníka.

Příprava k práci Vám pomůže nastartovat Vaši pracovní kariéru, usnadní Vám vstup na chráněný či volný trh práce. Po dobu přípravy k práci  Vám pomůžeme zajistit komplexní systém podpory, tj. pracovní i mimopracovní potřeby (např. ubytování, doprava v rámci našeho regionu, ....).
Našimi partnery jsou pověřené úřady práce.

Proč na přípravu k práci do ERGOTEPU?

1
ERGOTEP je nejprogresivnější zaměstnavatel OZP v ČR
2
pro přípravu k práci je aktuálně nabízeno 11 pracovních pozic vhodných pro OZP
3
po dobu přípravy k práci je zajištěn komplexní systém podpory sociální rehabilitace
4
po úspěšném absolvování přípravy k práci, možná nabídka pracovního uplatnění v Ergotepu

Promyšlené propojení byznysu a společenské odpovědnosti

Obecně prospěšná společnost Ergotep CSR Institut je poskytovatelem CSR podpory, který organizovaným způsobem řídí společenské projekty na úrovni CSR komunikace družstva Ergotep.

skoleni

Ukazujeme v čem jsme odlišní

Jedinečnými projekty přistupujeme ke vzdělávání osob zdravotně znevýhodněných. Pečlivě zvažujeme skutečný dopad promyšleným způsobem.

Udáváme směr

Podporujeme vznik nových pracovních míst k uplatnění osob se zdravotním znevýhodněním. Rozmanitost pracovních týmů pozitivním způsobem ovlivňuje firemní prostředí.

vagner

Inspirujeme ostatní

Podporujeme zajímavé volnočasové aktivity a společensky odpovědné iniciativy zejména v našem regionu.

15 n

Plníme udržitelné závazky

Efektivně usilujeme o ochranu životního prostředí a přinášíme řešení jak pro svůj provoz, tak pro partnery či zákazníky.

oceneni

Získáváme renomé

Široké veřejnosti komunikujeme své aktivity v oblasti odpovědného a udržitelného podnikání. Získáváme významná ocenění, kterých si vážíme.

Pokud víte, že neplníte povinný podíl zaměstnávání OZP, kontaktujte nás.
Místo odvodu do státního rozpočtu získáte hodnotné řešení v podobě náhradního plnění.

Jak by měl odběratel postupovat

1
Ověřte si, zda váš dodavatel náhradního plnění je v elektronické evidenci MPSV, jaký má celkový limit (roční objem náhradního plnění) a zda může pro dané období plnit. Případně si vyberte jiného ze seznamu dodavatelů náhradního plnění.
2
Zaregistrujte se jako odběratel náhradního plnění na portálu MPSV a mějte své náhradní plnění pod kontrolou.
3
Pohlídejte si, že vám do 30 dnů od zaplacení přijde potvrzovací e-mail o zaevidování dokladu do Evidence náhradního plnění.
4
Pokud budete využívat náhradní plnění i pro následující roky, doporučujeme najít si prověřeného dodavatele a smluvně si rezervovat potřebný objem a termíny dodání náhradního plnění na takové dodávky zboží nebo služeb, které přinesou vašemu byznysu co největší efektivitu.

Efektivita náhradního plnění

Náhradní plnění nemusí být jen předražená dodávka služeb a zboží, která sice splní zákonnou povinnost, avšak nebude pro odběratele efektivní vzhledem k možnostem získat stejné plnění od chráněného trhu za cenu obvyklou.
V rámci dlouhodobé a vzájemně výhodné spolupráce realizujeme s odběrateli inovativní projekty, kde odběratel za obvyklou cenu získá přidanou hodnotu, spočívající v podpoře zvýšení jeho prodeje (např. zavedením nových prodejních kanálů v externím prostředí) nebo přímou úsporu jeho nákladů (např. převzetím vhodného procesu odběratele do externího zpracování).
Náhradní plnění se pro vás pak stává bonusem navíc, který spolu s dobrou CSR komunikací znásobí výsledky a efektivitu vaší práce.

Máte přání?

Kontaktujte nás. Individuálně vám poradíme a sestavíme nabídku odběru na míru.

     Ing. Andrej Galko

     (+420) 721 035 622

    galko.a@ergotep.cz
Andrej Galko

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.